Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw lt35 2.5sdi - immobilizer

25 Lip 2013 03:09 2232 10
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem z ww autem. Sprawa wygląda następująco:
    Odpala mija sekunda i gaśnie. Czyli teoretycznie immo, ale pytanie jak naprawić? Czy można kupić same immo i wymienić? czy razem z kluczykami? Czy sterownik silnika? Z resztą o co w ogóle chodzi?:
    vw lt35 2.5sdi - immobilizer vw lt35 2.5sdi - immobilizer vw lt35 2.5sdi - immobilizer vw lt35 2.5sdi - immobilizer
    Z tym, że nie raz w ogóle nie można się połączyć z kompem.
    i nie raz samo się naprawia.
  • Spec od samochodów
    Pierwsze to sprawdzenie wiązki i styków na kompie jak już coś to emu
  • Poziom 21  
    Witam w tym sterowniku mozna spokojnie wywalic immo Pzdr
  • Spec od samochodów
    Tak ale temat nie na tym forum
  • Poziom 26  
    Pisz na pw pomoge w temacie.
  • Poziom 10  
    wloc napisał:
    Pierwsze to sprawdzenie wiązki i styków na kompie jak już coś to emu

hmm EMU nie wiem nawet co to znaczy a co dopiero jak to zrobici w czym to ma pomóc.
    cos jest z tymi stykami w sterowniku ale były czyszczone juz kilka razy.
    Możliwe, że na lutach nie ma przejścia? był lekko grzany suszarką. Auto ogólnie odpala jak ma ochotę. czasami cały dzień nie można odpalić(odpala i zaraz gaśnie) a nieraz cały tydzien jezdzi bez problemu. noi nie raz nie można w ogole sie polączyc ani z immo ani z silnikiem, ale tylko jak nie odpala. nieraz nie mozna połączyc sie z immo a silnik laczy normalnie
  • Poziom 26  
    W takim razie zaprowadz do elektryka , jednak potrzeba minimum wiedzy w temacie.
  • Poziom 10  
    Od tego było zaczęte, zaprowadzony do mechanika ten wymienił filtr paliwa inne bzdety 500zł wzial problem został.
    Na serwisie jak gość zobaczył kontrolkę od immo to powiedział ze to chyba od wspomagania.. nawet minuty auto tam nie zostało.
    klucze były sprawdzone są ok.
    jako że troche zajmuje się informatyką(podstawy programowania) myślałem, że sobie poradzę.
    nie mam zaufanego elektronika.
    możecie powiedziec czy mogę wymienic sam ster silnika? czy cały komplet z kluczykami licznikiem itp?
  • Poziom 33  
    Po co od razu wymieniać, jakie są błędy w immo ?
  • Poziom 26  
    oczywiscie ze mozesz trzeba tylko zakodować nowe klucze i przypisać ster do auta.
  • Poziom 39  
    tomaz001 napisał:
    Na serwisie jak gość zobaczył kontrolkę od immo
    Jeżeli świeci kontrolka to jest zapisany błąd w immo. Jaki?