Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam zmywarki z infolight

25 Lip 2013 09:26 2325 1
  • Poziom 7  
    Ze względów estetycznych zdecydowałem się na zmywarkę do zabudowy bez widocznego panela, czyli taką, która jest całkowicie niewidoczna przy zamkniętych drzwiach.

Z doświadczenia wszelkie sygnały dźwiękowe w sprzęcie AGD doprowadzają mnie do szewskiej pasji.

Znalazłem w zmywarkach Bosch funkcję InfoLight, która polega na sygnalizacji pracy za pomocą światła rzucanego na podłogę przed zmywarką.

Szukam zmywarek, które posiadają analogiczną funkcję, ale innych producentów niż Bosch (Siemens).

Jak nazywają się analogiczne funkcje u innych producentów? Np. u Whirlpool, Electrolux, Indesit, AEG...

Znalazłem informację, że AEG posiada też coś takiego, ale nie udało mi się znaleźć ani jednego przykładu zmywarki, która coś takiego posiada...
  • Poziom 9  
    Ja mam zmywarkę z panelem zakrytym, gdybym miała teraz wybierać zdecydowałabym się na widoczny- takie opcje jak wyświetlacz z końcem zmywania to bardzo przydatna funkcja.
    A czy krotki sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu zmywania to naprawdę takie zło dla Ciebie?