Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa myszy Razer Imperator 4g

25 Lip 2013 10:25 2121 5
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie,

Jakiś czas temu zepsuła mi się mysz Razer Imperator 4g, a dokładniej jej prawy przycisk. Po rozkręceniu okazało się, że pękły mi 2 plasticzki - jeden który "naciska" na guzik, a drugi, który trzyma, aby klawisz za bardzo się nie odgiął. Próbowałem to jakoś naprawić, ale próby spełzły na niczym, w związku z tym mam do Was pytanie, czy może zna ktoś (i poleca) jakiś dobry sklep/serwis, który naprawi mi tą mysz za, w miare, małe pieniądze? Ja jestem z Warszawy, więc najlepiej, gdyby serwis był w Warszawie, ale mogę także wysłać sprzęt, jeśli będzie taka potrzeba. Mysz kosztowała 300zł, także po prostu muszę ją naprawić. W googlach próbowałem sam coś znaleźć, ale wyszukałem jedynie jedną firmę z Białegostoku, w której na dodatek nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile, w związku z czym liczę na Waszą pomoc :)

Pozdrawiam,
    Paweł
  • Poziom 30  
    Zrób zdjęcia miejsca uszkodzenia i coś pomyślimy.
  • Poziom 2  
    W załącznikach przesyłam zdjęcia mojej myszki od wewnątrz. Próbowałem już jakoś to skleić innym plastikiem, tym białym, ale w dalszym ciągu nie ma możliwości, aby z niej korzystać. Po złożeniu oba klawisze myszki odstają, więc nie działa nawet sam lewy przycisk, który jest fabrycznie zbudowany.
  • Poziom 22  
    Napisz do importera czy producenta myszy może maja jako części oddzielne do kupna. Bo samo klejenie wytrzyma chwile jak walisz w mysz podczas grania.
  • Poziom 42  
    Ewnetualnie pozostaje np zakup myszki z uszkodzonym laserem i wymiana - tylko musi być zrobiona ostrożnie, no i zbyt tanio nie będzie.
  • Poziom 2  
    Chciałem podziękować wszystkim za pomoc. Udało mi się kupić mysz z uszkodzonym laserem i rolką za 60zł. Następnie wymieniłem samą obudowę i, jak na razie, mysz jest w porządku.

Próbowałem na początku pisać do importera oraz do producenta, jednak okazuje się, że Razer nie ma żadnego serwisu, zawsze w razie gwarancji wysyłają po prostu nową mysz, także Pan z obsługi klienta nie mógł mi pomóc.