Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio toyota corolla - wyłącza się radio i wszystko gaśnie

25 Lip 2013 10:49 6468 3
  • Poziom 2  
    Mam problem z radiem w toyota corolla d4d 2006 r. Radio czasem działa dobrze cały dzien szczególnie rano. Wracając z pracy praktycznie zawsze jakis problem zaczeło sie od tego ze radio czesto gubiło fale. Potem doszło do tego że cały zcas zachowywało sie jakby nie umiała znależć fali czyli szumiało tylko. Potem doszło do tego ze nagle było słychać jakby jakis bezpiecznik strzelił i radio gasło ale jednoczesnie cąły wyświetlacz padał. Po ponownym właczeniu silnika po jakims czasie radio znów działa. Czyli raz se działa normlanie, raz cos strzela i wszystko gasnie. Dodam tylko że nie koniecznie dzieje się to na włączonym radiu...bo bywa tak ze radia nie włanczam celowo i wyświetlacz działa(pokazuje godzine i temperature i spalanie) a po paru minutach patrze a tam znów nulllll Proszę pomozcie!

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Do poprawy bo inaczej znajdzie się w koszu. Klawisz "Pisownia" , który jest w systemie może pomóc. [damiancz]
  • Poziom 2  
    Radio zaniosłam do kolegi co zajmuje się elektroniką i podobno poprawił dwa luty ale niestety za duzo to nie pomogło niby jest lepiej bo jak zanosiłam to radio juz rzadko się włanczało tylko szumiało co najwyżej, teraz do południa gra a po południu juz świruje, on sugerował na początku końcówke mocy i miał mi ją zamówić ale potem stwierdził ze to nie moze być to wiec tylko te luty zrobił:(

Dodano po 2 [godziny] 21 [minuty]:

Miał ktos może podobny problem? Pytałam jednego goscia z allegro który miał podobny problem i on kupił" nowe" radio twierdzi ze problem zniknoł ale jakos sie boje ze to moze byc cos innego :(
  • Poziom 16  
    Tak zrobiłem to radio z podobnym problemem, radio zle odbierało migało AF/REG nie dało się wyłączyć- diagnoza, uszkodzona głowica na LA17000, wymiana nie pomogła. Po długiej analizie zimne luty na mostkach rezystorowych opis (102 ) chyba 6 sztuk po prawej stronie procesora, luty pod silikonem po przelutowaniu radio OK.