Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Iphone 4 - Bardzo słaby sygnał wifi oraz brak kilku śrubek w środku

sowa13856 25 Lip 2013 11:15 7104 9
  • Iphone 4 - Bardzo słaby sygnał wifi oraz brak kilku śrubek w środku

Poziom 11  

Witam!!

Trafił mi się w ręce po okazyjnej cenie Iphone 4 16Gb Bez Simlock'a
    Wydaje się, że wszystko śmiga aż miło ale wifi ma tak słaby zasięg, że z moim routerem ma zasięg do kilku metrów. Mieszkam w bloku i na drugim iphone 4 łapie po 4-6 sieci, a na tym pierwszym łapie tylko moją sieć. Jak pójdę za ścianę obok routera
    to ma 1 kreskę albo wcale. Teraz moje pytanie otworzyłem go z czystej ciekawości i zaskoczenie bo brakuje paru śrubek na osłonie w górnej części telefonu. Czy może mieć to związek z tak niskim zasięgiem?
    Dodam, że odtwarzałem iOS oraz aktualizowałem do najnowszego 6.1.3 i nic to nie pomogło. Proszę o pomoc w rozwikłaniu tej technologicznej zagadki!

P.S. Zapomniałem dodać, że poprzedni właściciel miał wymieniany kilka razy wyświetlacz i tylną klapkę baterii.

0 9
  • MagBoss
    Poziom 37  

Bez tej długiej śrubki w górnej osłonie wi-fi będzie miało słaby zasięg.

0
    Poziom 11  

Właśnie jest ta długa śrubka w górnej części ;(

0
  • Pomocny post
    Poziom 37  

Masz tę blaszkę zaznaczoną na obrazku?

1
    Poziom 11  

No właśnie nie... Gdzie mogę to kupić?

0
  • Pomocny post
    Poziom 37  

Możesz wlutować zworkę z cienkiego drutu:

2
    Poziom 11  

Chyba prościej będzie kupić nową osłonę na aledrogo. A to musi być lutowane, i czy ma to być konkretny drucik czy może być miedź?

0
  • Pomocny post
    Poziom 37  

Najlepiej kup osłonkę kompletną jak gdzieś jest dostępna i powinno być po kłopocie, jeśli nie znajdziesz to może być miedziany drucik.

1
    Poziom 11  

Ałć! Jedna ze śrubek trzymająca osłonę, ta po prawej przy ramce, tak trzyma, że lekko gwint się wyrobił... Nie wiem co robić!

0
    Poziom 11  

SM233 Jesteś genialny z tą zworką. Nawet nie musiałem lutować miedzianego drucika
    tylko się elegancko docisnął osłoną i zasięg wifi śmiga aż miło. Może kiedyś kupię nową osłonę ale teraz jak działa to niech działa! Dzięki za pomoc!

Temat do zamknięcia!

0