Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Domofon+pilot+czytnik kart

kit_car 25 Lip 2013 15:07 1563 7
  • #1 25 Lip 2013 15:07
    kit_car
    Poziom 11  

Witam.
    Potrzebuje zastosować w bramie skrzydłowej, ręcznej, urządzenie jak w temacie.
    Ma być wyposarzona w domofon z możliwością odbierania w domu. Dodatkowo ma być możliwośc otwarcia jej z zewnątrz kartą zbliżeniową oraz pilotem.

Czy ktoś z Was spotkał się z takim urządzeniem?

Znalazłem domofon na pilota, ale wtedy muszę stosować czytnik kart innego producenta.
    Brama idzie na rynek niemiecki, więc bardzo liczy się estetyka.

0 7
  • #2 25 Lip 2013 23:03
    glecki
    Poziom 20  

Ha ha
    Rynek niemiecki.
    A może Kolega napisze czy brama ma być wyposażona w automat czy bramę mają otwierać krasnale.

0
  • #3 26 Lip 2013 08:02
    kit_car
    Poziom 11  

Czemu się śmiejesz? Pracuje w fabryce ogrodzeń. Napisałem że bramka ma być ręczna czyli nie wyposażona w siłownik.

0
  • #4 26 Lip 2013 09:07
    glecki
    Poziom 20  

Kolego
    Może opisz konkretnie o co Ci chodzi.
    Tak dla ułatwienia:
    bramka (furtka)-urządzenie w ogrodzeniu służące głównie do ruchu pieszego
    brama (przesuwna,skrzydłowa)-urządzenie w ogrodzeniu służące głównie do ruchu kołowego
    Jeśli dobrze rozumiem masz bramę skrzydłową bez automatu zamykaną na jakiś zamek elektryczny.Montujesz domofon z czytnikiem kart i do środka domofonu montujesz radio obsługujące piloty.Małe radia ma np. Proxima.I po problemie.Estetycznie i funkcjonalnie.

0
  • #5 26 Lip 2013 09:20
    kit_car
    Poziom 11  

Dokładnie o to chodzi. Mała bramka (furtka) bez siłowników. Blokowana elektrozamkiem, otwierana przez domofon lub kartę lub pilota.

Mam tylko obawy, że odbiornik radiowy nie zmieści się do domofonu z czytnikiem kart. Dlatego pytałem czy istnieje gotowe, konkretne urządzenie czy trzeba kombinować.

0
  • #6 26 Lip 2013 09:36
    glecki
    Poziom 20  

Gotowych zestawów nie ma.Radia Proximy są bardzo małe więc myślę,że gdzieś upchasz.Do tego możesz radio wyciągnąć z obudowy i zainstalować samą płytkę.

0
  • #8 26 Lip 2013 15:50
    kit_car
    Poziom 11  

Takie mamy zamówienie od klienta. Klient nasz Pan, On płaci ;-)
    Zamówiłem Odbiornik PROXIMA, faktycznie niewielki. Będe testował.

0