Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Goclever Tab R105BK - modem 3g - znajduje ale nie łączy się z siecią

25 Jul 2013 18:55 1812 1
  • Level 8  
    Witam,

tablet dostałam w ręce swe wczoraj, dzisiaj postanowiłam go potestować z modemem 3G, gdyż właściwie możliwość posiadania internetu na tablecie bez konieczności targania laptopa po świecie była jedynym powodem zakupu. Tablet modem wykrywa (modem Huawei e353u-2, sieć Play), ustawienia wszystkie pięknie wyświetla, jest MCC i MNC, modem miga na niebiesko, jest zarejestrowany w sieci... tylko że ikona zasięgu 3G się nie pokazuje, nawet po paru minutach czekania, tyle że na chwilę po podłączeniu modemu pojawia się trójkącik zasięgu. w tej sytuacji, co powinnam zrobić, żeby uzyskać połączenie?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 2  
    Ja mam modem e3131 s-2, moze i w twoim sie to sprawdzi. Szukasz bloga goscia Nemezis84 i r105bk w google wpisujesz. Podanym przez niego sposbem robisz roota tabletu. Wgrwasz apki busybox free i umts menager. Wpisujesz google dns 8.8.8.8 i w przypadku aero2 apn darmowy i moze zalapie. Wczsniej mialem wersje softu mosemu h-link to nie dzialal mi umts menager tylko ppp wiget

Moderated By arnoldziq:

I za te bzdurną, kompletnie nieczytelną i "być może załapie" poradę, otrzymuje kolega ostrzeżenie #1.