Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet - który wybrać do 700 -1000 zł?

25 Lip 2013 18:57 2589 6
  • Poziom 11  
    Witam,

ciągle szukam tabletu do ogólnego wykorzystania, filmy, internet 3g(Aero2), gry, możliwość podłączenia pamięci przez USB. Zależy mi także na w miare długiej pracy baterii. DVB-T będzie dodatkowym atutem ew. możliwość podłączenia tunera przez USB.
    Mój budżet wynosi w graniach 700 zł do max 1000 zł.
    do tej pory przeglądając rozpatruję poniższe modele:
    1)Overmax Dual Drive Max
    2) Acer Iconia Tab a211
    3) Asus Nexus 7 3G
    4) NavRoad Nexo 10
    5) Kiano Core 10.1 3G
    6) Kiano Elegance
    7) Kiano 10.1 Quad
    8) Kiano Core 9,7 Quad
    9) Samsung Galaxy Tab 2 10.1

a może powinienem zwrócić uwagę na inne urządzenie?
    Pomocy! ;-)
  • PCBway
  • Poziom 11  
    Nikt nie ma do polecenia jakikolwiek tablet z obsługą 3g i DVB-T?
  • PCBway
  • Poziom 11  
    parametry urządzenia wydają się być bardzo dobre w porównaniu do ceny. Ale z tego co widzę a chyba prędzej nie widziałem to Kiano Elegance nie obsługuje 3g:-(
    a ze względu na uniwersalność urządzenia chciałbym aby przede wszystkim było 3G (aero2) a dodatkowo byłoby mozliwość obejrzenia TV poprzez DVB-T...
  • Poziom 11  
    Podpowiedzcie jeszcze mi taką sprawę, jak ma się sprawa zewnętrznego modemu do zużycia energii? lepiej zakupić tablet z wbudowanym modemem 3g czy nie będzie miało to większego znaczenia iż modem będzie podpięty pod USB??
  • Poziom 11  
    ponawiam temat :-) coś może ktoś więcej napisze??
  • Poziom 11  
    Nie będę zakładać nowego tematu a podepnę się pod ten mój istniejący. Lada dzień będę ostatecznie zamawiać ten jeden wybrany tablet :-)
    Parametry trochę się zmieniły, otóż tablet chcę aby miał 7 a najlepiej 8 cali i wybór zaokrągliłem do:

8"
    1) Prestigio MultiPad 2 UltraDuo 8.0 PMP7280C 3G
    2) Modecom 8001 IPS X2 3g
    3) Modecom 8002 IPS X2 3G

ew. coś 7 calowego:
    1) NavRoad Nexo 3G 16GB

tablet wykorzystywany będzie do Aero2, filmy i gry (np.Asphalt 7, GTA, NBA, Real Racing). Zależy mi na żywotnej baterii i jak najlepszej wydajności w porównaniu do do ceny.

Może ewentualnie ktoś z Was drodzy forumowicze może polecić coś jeszcze innego bo możliwe, że przeoczyłem?!