Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

4T 139QMB - Światła ledwo się jarzą

26 Lip 2013 14:01 1410 2
  • Poziom 7  
    Witam. Mam skuter chiński , miałem w nim silnik 139QMB, ale teraz mam nowy z oznaczeniem 1P39QMB. Kablami od statora się różnił tylko tym ,że jeden kabel czarno-czerwony co szedł do modułu ze statora przez złączkę miał taką samą jak ta od instalacji skutera i musiałem polutować , reszta kable od ładowania i impulsatora pasowały.
    I problem jest taki ,że światła jarzą się na pomarańczowo i ledwo świecą (krótkie/długie) , postojowe są ,ale tylko z przodu.

Trochę jaśniej:

Światła zaczynały świecić mocno jak wcisnąłem stop , wtedy przód świecił jak powinien ,ale tył był na stopie.

Światło tylne świeciło wtedy kiedy miałem przełącznik na Postojowych ;/
    Więc jade sobie i żeby coś widzieć z przodu musiałem wcisnąć lekko klamkę ,żeby chwycił stop z tyłu a z przodu się mocne światła zapaliły , ale poo 5 km stop się przepalił chyba bo juz go nie ma , i teraz mam tylko przednie postojowe i krotkie/dlugie co ledwo się jarzą na pomarańczowo. Migacze i klakson działa.

Kupiłem iskrownik innego typu taki jak w 139qmb, myślicie ,że zadziała ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    Ewidentnie albo źle połączyłeś, albo coś nie teges z prądnicą. Miernik w łapki i sprawdzać.
  • Poziom 7  
    Nie mam miernika w tym momencie , ale to tak jakby masy nie było , bo wcisnę stop to masuje .Tylko po 5km jazdy na Stopie juz Stopu nie ma.