Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Se Xperia Neo V - Krótka żywotność baterii.

26 Jul 2013 14:25 2538 5
  • Level 13  
    Witam

Mam problem z telefonem Sony Ericsson Xperia Neo V, bateria po pełnym naładowaniu trzyma ledwie kilka godzin. Nie mam pojęcia co się z nim stało. Poprzednio nawet nieźle trzymał 2-4 dni przy używaniu teraz bez używania kilka godzin i po baterii. Czy mieliście podobny przypadek? Co rodzicie zrobić? Telefon ma ponad rok.

Pozdrawiam

• Level 32  
    Może masz zainstalowaną jakąś aplikację, co zżera baterię, telefon z oryginalnym oprogramowaniem, czy może modyfikowałeś coś ostatnio, wszelkie ROM-y pożerają strasznie baterię, Xperie przynajmniej z mojego punktu widzenia najlepiej chodzą na oryginalnym oprogramowaniu !
  • Level 40  
    Bateria do wymiany o ile telefon nie był zalany lub jakaś aplikacja nie działa ( BT, WIFI ) itd.
  • Level 28  
    Czy przypadkiem nie masz zainstalowanej aplikacji task killer lub coś podobnego?
  • Level 11  
    Też mam ten telefon i czasem zauważam, że coś mocno zżera baterię. W tym przypadku pomaga restart telefonu. Sprawdź może akurat to pomoże.
    Jeśli nie, to albo jakaś aplikacja mocno ciągnie baterię albo bateria już padnięta.
  • Level 13  
    Nie, telefon nie był zalany, nie instalowałem żadnych tasków kilerów, nic nie podkręcałem, wszystko co ostatnio zainstalowałem to odinstalowałem. Telefon restartowałem i baterie też wyjmowałem i wkładałem.