Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instalacja gazowa Koltec Necam

maniekms 26 Jul 2013 18:06 3855 1
    maniekms
    Level 1  
    Witam!! Mam pytanie odnośnie instalacji gazowej w Oplu Corsa C 1.2 firmy Koltec Necam. Przełącznik gazu jak na zdjęciu http://www.kuk.otwarte24.pl/51,Koltec-VG392-Necam-MEGA-przelacznik-Benzyna-LPG . czy jest możliwe aby sam się przełączał na benzynę jak braknie gazu i jak informuje ten przełącznik kiedy jest na gazie a kiedy na benzynie. bo normalnie jak jade na gazie to swieci pomaranczowa lampka po prawej stronie nad napisem necam i kontrolki od poziomu gazu zalezy od poziomu. gdy zbliza sie ku koncowi gazu to zapala sie kontrolka czerwona nad ilustracja dystrybutora i nie wiem czy w tym momencie jedzie na gazie czy na benzynie, bo jak przelacze przelacznikiem w strone dystrybutora to gasna wszystkie lampki. Pozdrawiam Proszę o odpowiedź
    Skwantowany
    Level 20  
    maniekms wrote:

Czytałeś co tam jest napisane?
    Cyt. Wskaźnik sygnalizuje pracę na gazie świeceniem diody światłem ciągłym oraz sygnalizację stanów alarmowych sygnałem pulsującym.
    Dioda świeci - jedziesz na gazie.
    Dioda pulsuje - nie jedziesz na gazie.
    Dioda nie świeci - nie jedziesz na gazie.
    A czy nie ma u Ciebie jakiejś awarii, to już musisz sam się przekonać ew. podjechać do gazownika czy aby na pewno instalacja wyłącza się po pierwszym błędzie ciśnienia i przełącza na benzynę.