Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung gt-e2652 zablokowany kodem niewiadomo jakim :/

urban-24 26 Jul 2013 21:40 2124 5
    urban-24
    Level 10  
    Witam . Mam pewien problem , a mianowicie dostałem telefon od kumpla taki jak w tytule . Kumpel się bawił i go zablokował jakimś kodem a że wyjechał do Anglii to nie mam z nim kontaktu . Szukałem odpowiedzi w necie ale nic sensownego nie znalazłem po za kodami i wgraniem softu ale coś mi nie wychodziło i dlatego postanowiłem się tutaj zapytać o pomoc . Czy macie jakieś pomysły na odblokowanie go ? bo mi opadają ręce i nie wiem co dalej z nim zrobić . Serwis oczywiście odpada bo płacić za odblokowanie mi się nie chce bo chcą 50 złotych i dlatego sam jakoś domowym sposobem chciał bym go odblokować .

Jeżeli mi się nie uda to pewnie zakończy żywot w kartonie z resztą telefonów tak że liczę na wasze sugestie oraz pomoc .
    babks131212
    Level 14  
    Tak jak kolega gruktel napisal soft albo serwis.
    urban-24
    Level 10  
    no dobra ... ale jak ja mam wgrać soft ? czy możecie mi to dokładnie napisać co i jak mam zrobić ? bo z tego co w necie znalazłem to jedynie mi się udało odczytać wartość softu i nic dalej ...
    babks131212
    Level 14  
    Wpisz w google poradnik jak wgrac soft do samsunga gt-e2652 domowymi sposobami albo na youtube jak wgrac soft do samsunga gt-e2652