Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Perles PSB7 - 1013 - Smar do przekładni

26 Lip 2013 23:54 1239 2
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    W wiertarce przeprowadziłem remont, jednak utknąłem na wydawać by się mogło banalnej rzeczy, smarze do przekładni. Niestety teraz wiertarka jest znów potrzebna. Ale wszędzie, gdzie zapytam o smar do przekładni elektronarzędzi, rozkładają ręce. Albo nie ma, a jak mogą sprzedać, to w iluś tam kilogramowym pojemniku. Jedyne, co mi miejscowe sklepy proponują, to Orlen Greasen EP - 23. Oto nota katalogowa:
    http://www.orlenoil.pl/oleje-dla-motoryzacji/...la-rolnictwa/idp:179/smary-GREASEN-EP-23.html
    To dobra propozycja i spełni kryteria, czy szukać czegoś gęstszego?
  • Pomocny post
    Użytkownik obserwowany
    Ja wkładam ostatnio do przekładni w moto - wiertarce wlewałem Bosch 1605430003 .
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    Błażej, polecam smar w kolorze niebieskim, niebiesko-zielonym, podobny do smaru do łożysk, nie pamiętam jak się nazywa dokładnie - sprawdzę jak będę w warsztacie (smar swego czasu dostępny "u ruskich", kątówka black&decker wytrzymała dwa komutatory i niezliczoną ilość szczotek, przez chyba 20 lat użytkowania i pewnie wytrzymała by dłużej, jakby dało się wymienić komutator, na przekładni, minimalne luzy).
    Można kupić na stacjach Lukoil. Jeśli będzie za gęsty - rozrzuci go po ściankach przekładni, warto rozpuścić go gęstym olejem typu hipol.