Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WSK 175 - nie zasysa paliwa

mv112 27 Jul 2013 13:39 3972 4
 • #1
  mv112
  Level 9  
  Witam.
  Mam problem z wsk 175. Nie zasysa paliwa do cylindra, mimo że pcham ją kilkanaście metrów i jak wykręce świecę, jest sucha mimo tego iż gaźnik jest przelany aż paliwo wycieka u góry. Kompresja jest bardzo dobra uszczelniacze nowe skrzynia korbowa też jest napewno szczelna bo właśnie dlatego robiłem remont silnika bo mysłałem ze gdzieś łapie lewe powietrze i dlatego nie zasysa tego paliwa.
  Nie jestem pewny co do gażnika ponieważ wziołem go od kolegi a on skręcił go z czterech gażników i prawie każda częsć w nim jest z innego gażnika . Gaźnik to pegaz. Z góry dziękuje za pomocne mi odpowiedzi.

  Proszę poprawić błędy w poście. solo626.
 • #2
  Tommy82
  Level 41  
  Jeśli silnik jest w pełni sprawny to gaźnik do regulacji.Regulacja pegaza jest w jednym z numerów Świata Motocykli około chyba 2000 roku.

  Możesz zmieć tez przytkaną dysze albo za nisko iglice czy poziom paliwa na za niski ustawiony.

  PS: motocykle służą do jeżdżenia nie do pchania.
 • #3
  kajoj6661
  Conditionally unlocked
  Z tym gaźnikiem miałem dużo problemów jak to z używkami, jako zamiennik zamontowałem Jikov 175 i po kłopocie.z Z pegazem oprócz kłopotów z regulacją miałem także duży luz na przepustnicy między kanałem gaźnika, po próbach reanimacji zamontowałem Jikov i było po kłopocie, potem czas nadszedł na gaźnik od MZ251.
 • #4
  mv112
  Level 9  
  Wypowie się ktoś jeszcze???
 • #5
  Anonymous
  Anonymous