Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6100. Zdjęcie simlocka, kabel dku-5. Jakim programem zdjąć locka?

08 Mar 2005 05:38 2330 9
  • Poziom 10  
    mam taki problem-od jakiegos czasu mam telefon na abonament ,ale chcialbym zdjac z niego simlocka bo bym wolal miec na karte.od paru miesiecy szukam odpowiedzi na moje pytanie,ale nigdzie nic nie moge znalezc.w moim zyciu juz ilu osobom zdjolem simloka (za free oczywiscie) ale moj jest tak uparty ze nic nie moge zrobic.kodow wpisalem bardzo duzo bo nie wiedzialem ze jest limit-to byly poczatki mojej zabawy z simlockiem.mam kabel dku-5 na usb,ale nie wiem jakiego programu mam uzyc i skad go wziasc,moze tu na tym fajnym forum znajde odpowiedz.prosze was pomozcie mi,bardzo chcialbym miec swoja karte zawsze przy sobie,teraz musze nosic dwa tel w kieszeni i to jeden jest taki ze wstyd go wyjac(widac tylko pol wyswietlacza,bo mi spadl,nawet sms-a nie moge odczytac nokia 3310.szkoda mi kasy bo bym poszedl do takiego chlopaka co u nas sciaga ale on jest strasznie drogi ok 60 zl kosztuje simlock(a ja za darmoche zdejmuje normalnie nie moge przezyc ze sa tacy ludzie co sie dorabiac w ten sposob chca.gnojki nie wiedza o istnieniu takich kalkulatorow i mysla ze on jest jakims wielkim majstrem,a on tak naprawde tylko sobie wpisze pare numerow i tyle kasiuty bierze program calculator tez pewnie ma za darmoszke :( dlatego prosze was o pomoc.dzieki
    ps ale strasznie zamotalem ze sam nie wiem jak sie polapac w tym moim poscie :D sorki pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Cytat:
    szkoda mi kasy bo bym poszedl do takiego chlopaka co u nas sciaga ale on jest strasznie drogi ok 60 zl kosztuje simlock(a ja za darmoche zdejmuje normalnie nie moge przezyc ze sa tacy ludzie co się dorabiac w ten sposob chca.gnojki nie wiedza o istnieniu takich kalkulatorow i mysla ze on jest jakims wielkim majstrem,a on tak naprawde tylko sobie wpisze pare numerow i tyle kasiuty bierze program calculator tez pewnie ma za darmoszke

Wybacz, ale niektórzy zarabiają w ten sposób na cheb. Poza tym właśnie dlatego biorą 60zł żeby tacy amatorzy jak Ty nie bawili się "za darmoszkę" w unlock.
    Żadnym kablem nie zdejmiesz locka! Potrzebny jest box do tego, a on też swoje kosztuje...

P.S. Darmowy unlock w Towim wydaniu - altruizm czy głupota??
  • Poziom 29  
    oki wiec masz zablokowany licznik wiec pomoze ci tylko rozblokowanie przy uzyciu box'a wiec wizyta w komisie lub u fachowca gwarantowana... z kabelkiem dku-5 to ty nic nie zrobisz bo do wszystkiego w nokii dct-4 potrzeba box'a a poszukaj bo ten kolega i 60 to jakis lomot ta usluga kosztuje ok 20-30 zl w komisach... ale to prawda robisz inny locki za free a pamietaj ze niektorych kosztuje sprzet i troche pracyw iec dla tego biora za to kase nie kazdy patrzy zeby tylko dostac soft za free
  • Poziom 10  
    dzieki panowie nigdy nie myslalem o tym w ten sposob.ja za darmo sciagalem a mi kto za darmo sciagnie?kurcze i jeszcze tyle problemu z tm simlokiem.u mnie w miasteczku nie ma zadnych serwisow.musze cos myslec bo na co mi ten telefon jak ja z niego nie korzystam tyklo nnosze w kieszeni.ja nie sciagam wszystkim simlokow tylko moim znajomym to jemu nie odbijam klijentow.teraz takim kalkulatoprem to kazdy sam sobie sciagnie sima,no chyba ze przesadzi tak jak ja to bedzie musial placic.dzieki i pozdro
  • Poziom 29  
    dzieki takim kalkulatorom jest coraz wieciej problemowo bo do nokii jest tylko kilka prob a box'ow roznych masz juz kilka i teraz traf ktory z kodow jest oki a po kablu zawsze masz pewnosc ale za kabelek (box' ) trzeba zaplacic wiec nie dziw sie gosciowi ze bierze za to kase ... jego to kosztowalo...
  • Poziom 11  
    witam!
    mam prośbę o pomoc w zdjęciu simlocka z noki 6100
    wpisałem juz taki kod ze jakiejś stronki

#pw+811361657207006+1#

i taki z NokiaFREE Unlock
    #pw+824 501 657 207 006+1#

za kazdym razem otrzymując komunikat o błędzie, jeśli ktoś obeznany w temacie pomógł by mi z tym fantem będe wdzięczny. Mój operator to idea.

v 06.01
    22-11-04
    npl-2
    z góry dzięki!
  • Poziom 16  
    Jesli Wpisalej wiecej niz 3 razy jakis kod to mozesz ju zapomniej o zdjeciu blokady za pomoca kalkulatora!!
    Teraz jedynie odwiedziny w punkcie GSM!!:)
  • Poziom 11  
    wpisałem dopiero dwa
  • Spec od GSM
    wypisujcie więcej imeie na forum to zobaczycie jak wam sie kiedys telefon nie zaloguje do sieci bo imei bedzie juz w innym