Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa

28 Lip 2013 18:29 4245 3
 • Poziom 9  
  Witam jestem posiadaczem auta Renault Laguna II. Od pewnego czasu zaczeła przerywać,dławić się, na początku było to po rozgrzaniu i przy obrotach 2.5-3 tys. ale teraz przerywa na zimnym jak i na ciepłym.Podłączyłem komputer i wyskoczył błąd "Druga sonda lambda (tylna)". Czy to wina katalizatora? Auto ma przejechane 130 tys. Zaczeło się to dziac gdy przycholowałem kolege około 30 km.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Użytkownik obserwowany
  Wymień lambdę potem marudź ;)
 • Użytkownik obserwowany
  mam to samo tylko ze u mnie pokazuje pierwsza sonda
  rano ja jej w gaz a ona nie jedzie :)
  czy to będzie sonda?
  błąd jest ze sonada
 • Poziom 8  
  Zrobiłem dzisiaj pomiar, co o tym sądzicie, screen z nazwą "start" - stan zaraz po uruchomieniu silnika, pozostałe screeny zrobione są w trakcie jazdy i na postoju.
  Podsumowując: w czasie jazdy i na postoju górna sonda zachowuje się prawidłowo - chyba, że się mylę, proszę mnie poprawić, sonda dolna ma w większości wskazanie w czasie jazdy i na postoju średnio około 730 mV.
  Obydwie sondy w czasie hamowania silnikiem spadają do 0.

  Dodatkowo pokazały się błędy, próbowałem wykasować, ale się nie dało, albo może nie tak coś robiłem w programie, ewentualnie proszę uprzejmie o interpretację tych błędów i sposób na ich usunięcie.
  Załączone miniatury Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa

  Moderowany przez CameR:

  Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.