Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa

karonek 28 Lip 2013 18:29 3621 3
  • #1 28 Lip 2013 18:29
    karonek
    Poziom 8  

Witam jestem posiadaczem auta Renault Laguna II. Od pewnego czasu zaczeła przerywać,dławić się, na początku było to po rozgrzaniu i przy obrotach 2.5-3 tys. ale teraz przerywa na zimnym jak i na ciepłym.Podłączyłem komputer i wyskoczył błąd "Druga sonda lambda (tylna)". Czy to wina katalizatora? Auto ma przejechane 130 tys. Zaczeło się to dziac gdy przycholowałem kolege około 30 km.

0 3
  • #2 28 Lip 2013 20:21
    opamp
    Użytkownik obserwowany

Wymień lambdę potem marudź ;)

0
  • #3 20 Wrz 2016 17:18
    piotrek_ir4
    Użytkownik obserwowany

mam to samo tylko ze u mnie pokazuje pierwsza sonda
    rano ja jej w gaz a ona nie jedzie :)
    czy to będzie sonda?
    błąd jest ze sonada

1
  • #4 12 Sty 2017 22:13
    scott37
    Poziom 7  

Zrobiłem dzisiaj pomiar, co o tym sądzicie, screen z nazwą "start" - stan zaraz po uruchomieniu silnika, pozostałe screeny zrobione są w trakcie jazdy i na postoju.
    Podsumowując: w czasie jazdy i na postoju górna sonda zachowuje się prawidłowo - chyba, że się mylę, proszę mnie poprawić, sonda dolna ma w większości wskazanie w czasie jazdy i na postoju średnio około 730 mV.
    Obydwie sondy w czasie hamowania silnikiem spadają do 0.

Dodatkowo pokazały się błędy, próbowałem wykasować, ale się nie dało, albo może nie tak coś robiłem w programie, ewentualnie proszę uprzejmie o interpretację tych błędów i sposób na ich usunięcie.
    Załączone miniatury Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa Renault Laguna II - Renault Laguna II 1.6 107 KM przerywa

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

0
  Szukaj w 5mln produktów