Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B6 avant - wymiana foteli z przeróbką instalacji pod fotele

Bunny82 29 Lip 2013 22:53 16656 6
  • #1 29 Lip 2013 22:53
    Bunny82
    Poziom 16  

Witam, w moim Audi A4 B6 Avant wymieniłem sobie fotele i kanapę z oparciem z welurowych na skórzane od S-line. Nowe fotele posiadają regulację lędźwi i podgrzewanie siedziska. W moim autku nie ma pociągniętej wiązki pod te akcesoria do foteli, pytanie brzmi, czy muszę zmieniać bordnetz na inny czy kodowanie załatwi sprawę, a moduł klimatronika posiadający pokrętła do regulacji podgrzewania siedzeń ma inne kości od tego co nie posiada pokręteł? Jak by któryś z kolegów mógł podzielić się schematami do tych foteli (regulacja lędźwi i podgrzewanie foteli przód) to byłbym bardzo wdzięczny.

1 6
  • #2 30 Lip 2013 08:30
    Erwin123
    Poziom 26  

Musisz mieć klimatronik z opcja podgrzewanych foteli, i od niego doprowadzić wiązke. Co do regulacji to trzeba podpiąć napięcie , wrzuc zdjecie wtyczki nowych foteli.

3
  • #4 30 Lip 2013 19:04
    Erwin123
    Poziom 26  

Jesli Pamiec mnie nie zawodzi to zielona wtyka jest od podgrzewania foteli , czarna to mata , a czerwona to regulacja fotela , niestety schematu nie posiadam.

3
  • #5 16 Lis 2013 20:07
    Bunny82
    Poziom 16  

Erwin123 napisał:
    Jesli Pamiec mnie nie zawodzi to zielona wtyka jest od podgrzewania foteli , czarna to mata , a czerwona to regulacja fotela , niestety schematu nie posiadam.

Dokładnie tak jak piszesz, nie miałem żadnych problemów z elektryką i pociągnięciem dodatkowych kabli pod fotele. Panel klimatronica za drugim podejściem zdobyłem taki jaki powinien być , ponieważ w niektórych szczególnie od B7 dokładnie ten sam panel ale nie ma wyjścia prądowego na ogrzewanie szyby tylnej. Jedyny kłopot i zmarnowany czas to znalezienie wtyczek pod kostki w fotelach .Ja dopasowywałem wtyczki od Passata i Audi które są zamontowane na lewym przednim słupku nad podłogą ,trochę trzeba było je zmodyfikować coś w rodzaju wycięcia garbów i kostka w wtyczkę się wpasowywała jak ulał. A teraz jest SUPER !!

0
  • Pomocny post
    #6 17 Lis 2013 09:07
    Erwin123
    Poziom 26  

Cieszę się, że mogłem pomóc.

3