Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NuForce Icon DAC - przetwornik C/A i wzm. słuchawkowy dla PC/Mac/Android

exti 29 Lip 2013 23:59 2178 1
 • NuForce Icon DAC - przetwornik C/A i wzm. słuchawkowy dla PC/Mac/AndroidKalifornijska firma NuForce wprowadza do oferty kolejny wysokiej klasy przetwornik audio C/A, Icon DAC. Jego charakterystyczną cechą jest współpraca także z urządzeniami z systemem Android (wersja >=4.1 z obsługą USB OTG), poza komputerami PC i Mac.

  Icon DAC zamknięto w minimalistycznej, aluminiowej obudowie, takiej samej jak wprowadzony w 2011 roku Icon iDo — DAC i wzmacniacz słuchawkowy współpracujący z urządzeniami Apple. Nowy produkt NuForce może pracować jako przetwornik C/A, pośrednicząc w odtwarzaniu dźwięku pomiędzy komputerem/tabletem/smartfonem a sprzętem grającym, jako wzmacniacz słuchawkowy lub jako analogowy przedwzmacniacz.

  Icon DAC obsługuje strumienie PCM o próbkowaniu do 96 kHz i dekodowanie DSD (Direct-Stream Digital) — tylko na PC. Oprócz interfejsu USB, posiada analogowe wejścia liniowe jack 3,5 mm i RCA stereo oraz wyjścia RCA stereo, cyfrowe S/PDIF i wyjście słuchawkowe jack 6,3 mm zdolne wysterować słuchawki o impedancji do 600 Ohm.

  Icon DAC jest dostępny u dystrybutorów NuForce za 325 dolarów.

  Źródło:
  http://www.engadget.com/2013/07/29/nuforce-ic...and-headphone-amp-arrives-for-android-mac-and

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  exti napisał 2390 postów o ocenie 98, pomógł 5 razy. Mieszka w mieście Gliwice. Jest z nami od 2008 roku.
 • #2
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto