Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawiesza się przy starcie, swiecące logo android i tyle.

30 Lip 2013 14:17 15840 11
 • Poziom 7  
  Witam!

  Mam problem z moim chińskim tabletem, nie ma żadnych zewnętrznych oznaczeń na obudowie, dlatego moje informacje o nim są bardzo ograniczone.
  Problem pojawił się w zasadzie z nikąd, działał pięknie, aż któregoś razu po ładowaniu najpierw się zawiesił, zrobiłem miękki res. włącza się tylko do momentu w którym mruga logo android i tyle. podłączając go kablem pod komputer włącza się sam, po chwili windows wykrywa dwa dyski zewnętrzne z tabletu, ale nie można ich w żaden sposób eksplorować.
  Doszedłem do tego jak wejść w tryb awaryjny, ale pojawia się tylko logo przewróconego androida z otwartą klapą na piersi i też wisi. nic się nie dzieje, nie ma żadnych opcji w które można by wejść.

  NEED HELP! Zawiesza się przy starcie, swiecące logo android i tyle.

  Dodano po 47 [minuty]:

  To zdjęcie przedstawia klawisze na tym tablecie, które są do kliknięcia. power + ta lista, wchodzi do wspomnianego wyżej trybu awaryjnego.
 • Poziom 12  
  Musisz zmienić roma co będzie niewiarygodnie trudne, bo nie masz żadnych informacji o tablecie. Spróbuj jeszcze raz włączyć androida i zrobić factory reset trzymając Vol + (lub vol -) i trzymaj go nawet po tym jak pokaże ci się tenże android z otwartą klapą. Jeżeli nie pomoże to będziemy kombinować :P
 • Poziom 7  
  No i widzisz, tu jest problem, Ten tablet nie ma przycisków vol+ ani vol - Te które są na zdjęciu są zarazem wszystkimi guzikami do wciśnięcia.


  aaa!
 • Poziom 7  
  tutaj jeszcze zdjęcie wejść, jakie posiada ten tablet. ten reset wyłącza tablet, bez ponownego rozruchu.

  To jak da się coś zrobić z tym fantem? Zawiesza się przy starcie, swiecące logo android i tyle.
 • Poziom 7  
  próbowałem chyba wszystkich kombinacji z dziesięcioma, trzynastoma kliknięciami. Brak reakcji.
  Odrazu spróbowałęm po włączeniu tego awaryjnego systemu, ale tam po pięciu kliknięciach power, tablet wyłącza się.
 • Poziom 7  
  Chyba podszedłem do tego tematu od złej strony ;) Jako, że zależy mi na szybkim rozwiązaniu problemu, mam propozycje. Nie mam pojęcia ile kosztuje rozwiązanie takiego problemu w serwisie, ale daje 50 zł tej osobie która zdecyduje się mi pomóc postawić androida na nogi. Przelew po udanej operacji. Odrazu mówie, nie zależy mi na żadnych danych z tego tableta.
 • Poziom 10  
  hehehe, miałem to samo tylko z htc wildfire. Włącz tablet i zostaw go na godzinke a po godzince ponownie go włącz(jeśli nie włączy się to jeszcze raz ta sama operacja ale zazwyczaj jeden raz starczy)
 • Poziom 7  
  Cóż, tego nie próbowałem. Teraz musi się naładować, jutro dam znać, co wyszło z tej operacji. To może okazać się łatwe pięć dyszek ;)
 • Poziom 10  
  To może jest wada w układach. Oddaj go do naprawy :P
 • Poziom 7  
  Tak łatwo się nie poddam. serwis jest opcją ostateczną!