Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka MTD 15.5 HP gaśnie po 10-15 minutach pracy

ovidjusz 30 Jul 2013 13:42 7110 7
    ovidjusz
    Level 8  
    Witam.
    Posiadam Kosiarkę / Traktorek MTD 15.5 HP z silnikiem B&S 15,5 hp I/C OHV
    Od pewnego czasu silnik gaśnie po około 10-15 minutach pracy. Od razu po zgaśnięciu mogę go odpalić bez problemu po czym po około 10- minutach objaw jest podobny, gaśnie. I znów można go odpalić tuż po zgaśnięciu. Wymieniłem świecę, szczelina cewki ustawiona na 0,3, wymieniony filtr paliwa, i filtr powietrza. Objawy takie same .
    Co z tym fantem można zrobić?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    1234
    Level 23  
    Silnik wyłącza się jakoś charakterystycznie? Zwalnia krztusi się czy jak odcięcie zapłonu od razu "buuuuu...."
    ovidjusz
    Level 8  
    Silnik wyłącza się od razu "buuuuu...."
    Zbiornik paliwa nie był zakręcony korkiem w ramach eksperymentu , działo się to samo więc to nie zbiornik .
    Macial
    Level 2  
    Proponuje wyczyścić gaźnik ale najpierw zmienić świecę
    ovidjusz
    Level 8  
    Koledzy ,kosiarka jużdzi jak ta lala , gaźnik posiada elektrozawór ,który niestety odmówiłl posłuszeństwa. Na szybko został wymontowany ,a na przewodzie paliwowym zaimstalowany kranik. Jedyne utrudnienie to takie że po pracy trzeba pamiętać o zamknięciu kranika,wcześniej dopływ paliwa był Zamykany przez eletrozawór.
    ovidjusz
    Level 8  
    Postaram się cyknąć kilka fotek i zamieścić tu ,by inni koledzy zobaczyli to proste acz kolwiek skuteczne rozwiązanie .
    ovidjusz
    Level 8  
    Obiecane foty .
    Gaźnik Mikki.
    Mam nadzieję że jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to moje rozwiązanie będzie przydatne .

Dodano po 4 [sekundy]:

Obiecane foty .
    Gaźnik Mikki.
    Mam nadzieję że jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to moje rozwiązanie będzie przydatne .