Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka MTD 15.5 HP gaśnie po 10-15 minutach pracy

30 Lip 2013 13:42 6009 7
  • Poziom 8  
    Witam.
    Posiadam Kosiarkę / Traktorek MTD 15.5 HP z silnikiem B&S 15,5 hp I/C OHV
    Od pewnego czasu silnik gaśnie po około 10-15 minutach pracy. Od razu po zgaśnięciu mogę go odpalić bez problemu po czym po około 10- minutach objaw jest podobny, gaśnie. I znów można go odpalić tuż po zgaśnięciu. Wymieniłem świecę, szczelina cewki ustawiona na 0,3, wymieniony filtr paliwa, i filtr powietrza. Objawy takie same .
    Co z tym fantem można zrobić?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Silnik wyłącza się jakoś charakterystycznie? Zwalnia krztusi się czy jak odcięcie zapłonu od razu "buuuuu...."
  • Poziom 8  
    Silnik wyłącza się od razu "buuuuu...."
    Zbiornik paliwa nie był zakręcony korkiem w ramach eksperymentu , działo się to samo więc to nie zbiornik .
  • Poziom 2  
    Proponuje wyczyścić gaźnik ale najpierw zmienić świecę
  • Poziom 8  
    Koledzy ,kosiarka jużdzi jak ta lala , gaźnik posiada elektrozawór ,który niestety odmówiłl posłuszeństwa. Na szybko został wymontowany ,a na przewodzie paliwowym zaimstalowany kranik. Jedyne utrudnienie to takie że po pracy trzeba pamiętać o zamknięciu kranika,wcześniej dopływ paliwa był Zamykany przez eletrozawór.
  • Poziom 8  
    Postaram się cyknąć kilka fotek i zamieścić tu ,by inni koledzy zobaczyli to proste acz kolwiek skuteczne rozwiązanie .
  • Poziom 8  
    Obiecane foty .
    Gaźnik Mikki.
    Mam nadzieję że jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to moje rozwiązanie będzie przydatne .

Dodano po 4 [sekundy]:

Obiecane foty .
    Gaźnik Mikki.
    Mam nadzieję że jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to moje rozwiązanie będzie przydatne .