Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Youtube - komentarze sa w tej chwili niedostępne

Gambaros 30 Lip 2013 15:47 2640 4
  • #1 30 Lip 2013 15:47
    Gambaros
    Poziom 6  

Witam,

Mam taki problem, że od jakiegoś czasu (ok. miesiąca lub dłużej) pod filmami na Youtube nie wyświetlają mi się komentarze. Zamiast nich wyskakuje komunikat: "Komentarze są w tej chwili niedostępne". Nie wiem co może być tego przyczyną...

Wcześniej komentarze zazwyczaj się wyświetlały, choć zdarzało się czasem, że pod niektórymi filmami wyskakiwał w/w komunikat, aż teraz komentarze wcale się już nie wyświetlają.

Próbowałem szukać odpowiedzi w Google, jednak co bardzo dziwne nie mogę znaleźć podobnego tematu. Próbowałem włączać/wyłączać Adblocka - nic nie pomogło. Czy to może być wina Flash Playera?

Poniżej parametry mojego PC:

Procesor: 1,5 GHZ
    RAM: 768 MB
    System: Windows XP (SP 2)
    Przeglądarka: Mozilla Firefox 7.0.1
    Wtyczki: Adobe Flash Player 11

Proszę o odpowiedź

0 4
  • Pomocny post
    #2 30 Lip 2013 16:07
    levy011
    Poziom 16  

Sprawdzałeś czy problem występuje pod innymi przeglądarkami? Czasami takie problemy mogą zniknąć po usunięciu cookies.

0
  • #3 30 Lip 2013 18:21
    Gambaros
    Poziom 6  

Nie sprawdzałem na innej przeglądarce (nie mam zainstalowanej) ponieważ problem wystąpił nagle na Firefoxie, a więc to raczej nie przyczyna przeglądarki.

Problem już rozwiązany :) Wszedłem w Firefoxa w Narzędzia/Opcje i ustawiłem czyść cookies po każdym zamknięciu przeglądarki. Zrestartowałem Firefoxa i komentarze się już wyświetlają.

Wielkie dzięki za pomoc :)
    Pozdrawiam.

0
  • #4 30 Lip 2013 18:50
    levy011
    Poziom 16  

Opcja czyść cookies po każdym zamknięciu, może nie być konieczna - pewnie wystarczyło usunąć te ciasteczka które tam były i wszystko byłoby ok - a tak czyszczenie po każdym wyłączeniu przeglądarki ciasteczek może zmniejszyć komfort korzystania z przeglądarki.

0
  • #5 29 Paź 2013 10:03
    1479431
    Użytkownik usunął konto