Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ściągnięcie silverlight z tvp

30 Lip 2013 22:03 1953 5
  • Poziom 2  
    czy ktoś mógłby mi pomóc fizycznie ściągnąć teleexpress z 30.07.2013? http://teleexpress.tvp.pl zainstalowałem wszystko co można było, firefox downloander, orbit, fraps, replyy media catcher... i dalej nie idzie. Może ktoś POTRAFI ściągnąć, nie chcę instalować kolejnego programu... Poproszę o info indywidualista(malpa)interia.pl. Będę bardzo zobowiązany
  • Moderator - Komputery Serwis
    indywidualista napisał:
    nie chcę instalować kolejnego programu.

A nam ma się chcieć?.
    Nie rozumiem, przecież to tobie zależy by to pobrać.
  • Poziom 28  
    Wykorzystaj GetFLV. Instrukcji używania pełno w Internecie.
  • Poziom 2  
    Gelip: getFLV zapisuje tylko czarny ekran, bez treści, zatem się nie przyda, niestety... ale dzięki za próbę. RADU23 ("polaczkowo" *wa jego mać): na pytanie "czy możesz pomóc", jedyne co przyszło Ci do główki w ramach odpowiedzi wybrzmiało- pomóc? nie pomogę. Jak to: ja miałbym pomóc?! ale pouczę, bo pouczać lubię... RADU23, ja tutaj przyszedłem po wielu godzinach męczenia się z problemem w poszukiwaniu kogoś kto to umie zrobić, ma poinstalowane programy i mógłby sprawę ułatwić swoim doświadczeniem lub uczynkiem. Jeżeli jedyna mądrość jaką możesz zaserwować sprowadza się do Twojej wypowiedzi, to Ci współczuję...
  • Poziom 28  
    indywidualista napisał:
    getFLV zapisuje tylko czarny ekran, bez treści, zatem się nie przyda, niestety...

Nie musisz wykorzystywać programu jako menedżera pobierania. Za pomocą wersji demo GetFLV możesz podejrzeć bezpośredni link do materiału wideo. Gdy masz już link to chyba nie problem zapisać plik na dysk :-).