Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System sie wiesza podczas startu i nie tylko......

31 Lip 2013 03:45 729 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam laptopa Toshiba Satellite c660. Proszę po pomoc w zidentyfikowaniu usterki, bo sam już nie wiem, myślałem, że wystarczy przeinstaloiwać system i dobra, ale nie. Może opiszę dokładnie co mu dolega. Podczas startu wyskakuje okno "uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania", nastepne okno by odblokować dysk za pomocą klucza (miałem 2 partycje, w tym jedną zaszyfrowana za pomocą BitLocker), samoczynnie nie może go odszukać (znajduje tylko jakis dysk G), a zapisany tylko na dysku został. ;( , dajac anuluj pozostaje niebieski ekran startowy.
    Przyciskająć "Uruchom system nortmalnie" w momencie wyświetlenia ikony windows zacina sie i wyskakuje niebieski ekran.
    Podczas próby przeinstalowania systemy po odpaleniu płytki kilka sekund i pozostaje w tym samym momencie i nic się nie dzieje, mysz działa, kontrolki na klawiaturze też.
    Pomóżcie.
  • Moderator - Komputery Serwis
    grzes0023 napisał:
    Przyciskająć "Uruchom system nortmalnie" w momencie wyświetlenia ikony windows zacina sie i wyskakuje niebieski ekran.

Podaj kod BSOD-a.
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    grzes0023 napisał:
    Proszę po pomoc w zidentyfikowaniu usterki, bo sam już nie wiem, myślałem, że wystarczy przeinstaloiwać system i dobra, ale nie. Może opiszę dokładnie co mu dolega.

Wypal płytkę z memtestem i pomęcz RAM czy jest sprawny.
  • Moderator - Komputery Serwis
    RADU23 napisał:
    Podaj kod BSOD-a.

jdubowski napisał:
    Wypal płytkę z memtestem i pomęcz RAM czy jest sprawny

Do pobrania:
    http://memtest.org/