Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Doradzić nowy sprzęt do komputera (Monitor, Mikrofon, Kamerka)

PolskiSkill 31 Lip 2013 23:12 975 2
  • #1 31 Lip 2013 23:12
    PolskiSkill
    Poziom 1  

Witam Serdecznie!

1. Monitor

Posiadam już jeden monitor lecz szczerze mówiąc jest słaby bo nawet prawidłowo nie można ustawić rozdzielczości, bo zawsze jest coś źle. (Samsung S19A100N)
    Chce zakupić jakiś dosyć dobry monitor do głównie gier, a ten pierwszy zostanie do przeglądania internetu. (Chce mieć dwa monitory razem podłączone)
    Moja Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 460
    Mój budżet na monitor to do 300 PLN

2. Mikrofon
    Aktualnie posiadam mikrofon IBOX 007 szczerze mówiąc nie jest zły, lecz szybko sie psuje gdyż jest to mikrofon stojący i taki bym najlepiej chciał dosyć dobry do 50 PLN (Głównie chodzi mi żeby był koniecznie bez szumów itd..)

3. Kamerka
    Do tego czasu jeszcze nie posiadałem kamerki, lecz najlepiej bym wolał kamerkę w jakości przynajmniej dobrej jakości do 50 PLN.

Dodam jeszcze że sprzęt kupuje nowy z tego względu że potrzebuje do nagrywania na żywo (live stream).

Czekam na doradzenie nowego sprzętu, za każda pomoc serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam!

0 2
  • #2 31 Lip 2013 23:55
    Lzep
    Poziom 39  

PolskiSkill napisał:
    ... jest słaby bo nawet prawidłowo nie można ustawić rozdzielczości, bo zawsze jest coś źle. (Samsung S19A100N)
    Co w nim jest takiego "słabego" ? Całkiem przyzwoity LED-owy monitor. Może po prostu nie potrafisz go skonfigurować z karta ? Kupisz nowy lepszy i może być to samo, przy Twoich umiejętnościach ?
    PolskiSkill napisał:
    Chce zakupić jakiś dosyć dobry monitor do głównie gier..
    Rzeczywiście, sprecyzowałeś "dokładnie" o co chodzi, czyli nie wiadomo o co ?
    PolskiSkill napisał:
    Aktualnie posiadam mikrofon IBOX 007 szczerze mówiąc nie jest zły, lecz szybko sie psuje gdyż jest to mikrofon stojący ..
    Co to znaczy, "szybko się psuje" ?
    PolskiSkill napisał:
    .. lecz najlepiej bym wolał kamerkę w jakości przynajmniej dobrej jakości do 50 PLN.
    Następna "rewelacja" -> jakość dobrej jakości !

Coś mi się wydaję, że trudno będzie Ci coś doradzić, skoro sam nie wiesz czego chcesz :cry: ?

0
  • #3 02 Sie 2013 14:51
    zieloczek100
    Poziom 38  

Ja mam monitor Samsunga model EX2220 już trzeci rok i ani razu nie miałem problemu z rozdzielczością, a przecież to nie jedyny monitor czy PCet którego konfigurowałem ... Ja mam już nie wiem pewnie ponad rok mikrofon z Tesco za 17 czy 18zł do skype/ts jest wystarczający i o dziwo nie psuje się...

Nie potrafisz się czymś obsługiwać, masz instrukcję,...

0