Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat bravo - po wlączeniu alarmu świeć prawy kierunek

ziutek83 01 Sie 2013 20:41 1032 3
  • #1 01 Sie 2013 20:41
    ziutek83
    Poziom 7  

Witam jak w temacie w fiacie bravo po włączeniu alarmu świeci się prawy kierunek ciągłym światłem, czasem otwarcie i zamknięcie drzwi pomaga ale nie zawsze.
    Koledzy z forum fiata sugerują odpięcie aku na ok. 15min celem zrestartowania alarmu. Czy spotkał się ktoś z was z taką usterką w tym samochodzie?
    Alarm sterowany jest z przycisku umieszczonego w kluczyku więc pewnie jest oryginalny.
    Usterka nie jest spowodowana zwarciem w instalacji wszystkie kierunki byly kolejno odpinane.
    nie szwankuje też przełącznik pod kierownica bo tez był wypinany podobnie jak przerywacz kierunkowskaz dalej świecił.
    A po włączeniu świateł awaryjnych lewy kierunek migał prawy świecił dalej ciągłym światłem.
    Pozdrawiam.

0 3
  • #2 01 Sie 2013 20:50
    ztom_36
    Poziom 12  

Spróbuj zresetować alarm.
    jak to nie pomoże to świadczy o jakiś uszkodzeniu alarmu. a nie miałeś jakich wymienianych żarówek w kierunkowskazach.
    Nie wiem co to za rodzaj alarmu może to również oznaczać nie działanie jakiegoś czujnika po tej stronie.np. są alarmy co zgłaszają błędy wielokrotnym mruganiem kierunkowskazów

0
  • #3 01 Sie 2013 21:00
    milejow
    Poziom 42  

Klei przekaźnik wyjścia na kierunki w alarmie, brawo pewnie trochę lat już ma i alarm też.

0
  • #4 02 Sie 2013 09:48
    zeimp
    Moderator na urlopie...

Nie ma co tematu ciągnąć, ponieważ prawidłowa odpowiedź już padła, a po drugie ten problem jest wielokrotnie opisany na naszym forum! Zamykam.

0