Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon MG5350 - Nie reaguje na przycisk power

henryksieniuc 01 Aug 2013 22:48 3753 8
    henryksieniuc
    Level 11  
    Witam.mam problem z drukarką Canon MG 5350. Podczas usuwania błędu 6c10 coś nie tak kolega wcisnął i teraz po wyłączeniu się drukarki nie można włączyć, nie odzywa się w ogóle. Proszę o pomoc co z tym mogę zrobić. Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    henryksieniuc
    Level 11  
    W planie było usunięcie błedu 6c10,dziś po nocy włączyłem ale błąd pozostał.Wygląda na to że po kilku próbach coś się blokuje na parę godzin
    User removed account
    User removed account  
    D3amian
    Level 10  
    Podepnę się pod temat, żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać forum.
    Drukarka ta sama, objaw ten sam - nie reaguje na przycisk power.

Okoliczności wystąpienia - w połowie drukowania strony drukarka nagle się wyłączyła (w sposób, jakby nagle odcięty został dopływ prądu - wszystko zgasło, głowica zatrzymała się w połowie kartki).

Początkowo myślałem, że to zasilacz, ale po pomiarach napięć i po podstawieniu sprawnego zasilacza nic się nie zmieniło.

Może ktoś miał podobny problem lub byłby w stanie nakierować gdzie szukać przyczyny.

Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    D3amian
    Level 10  
    Dziękuję za szybką odpowiedź, głowicę sprawdzałem jeszcze przed zasilaczem.
    Sprawdzę wspomniany bezpiecznik i napiszę z jakim efektem.
    D3amian
    Level 10  
    Z braku wolnego czasu dopiero teraz mogłem wrócić do problemu drukarki.
    Bezpiecznik (FU1080) na płycie głównej jest sprawny, a moja teoria: "w czasie drukowania nastąpiło uszkodzenie głowicy, a w następstwie - bezpiecznika" ląduje w koszu.
    henryksieniuc
    Level 11  
    Witam.Z braku czasu nie miałem zdrowia z rozwiązaniem problemu drukarki ,oddałem do naprawy i stwierdzono wadę układu elektroniki .Drukarka została przeznaczona na części. Tym temat zamykam