Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Bosch - 5.5 kg czy 7 kg bis

01 Sie 2013 23:26 1815 2
  • Poziom 15  
    Chciałbym kontynuować wątek w miarę poznawania pralki jednak zaraz po wypowiedzi sujka5 temat został zamkniety ? Proszę moderatora o odblokowanie i wrzucenie tego postu .

,,sujka5,,
    Przewód zasilający , wąż dopływowy oraz wąż odpływowy są długościami standardowymi 1,5m (nikt z producentów nie robi innych) a Ty po prosu nie masz przygotowanego STANOWISKA POD PRALKĘ .
    Instrukcja obsługi którą reklamujesz jako "srajtaśma" to jedynie skrócona instrukcja obsługi , druga bardziej szczegółowa też jest a jeśli nie otrzymałeś razem z pralką to albo poproś sprzedawcę o dosłanie a jeśli będzie robił problemy to napisz do firmy i dostaniesz w formie elektronicznej!!jak sobie wydrukujesz bo będziesz miał co czytać co najmniej 5 x więcej niż teraz .
    Jeśli to ci będzie mało to możesz sobie zamówić technika serwisowego i wytłumaczy Ci najdrobniejsze szczegóły o jakie zapytasz...
    Radzę nie panikować bo wybrałeś jedną z najlepszych pralek w swojej klasie cenowej.

Nie wiem ile mają cm przewody ale wiem że w tym miejscu zajeżdziłem trzy pralki i w każdej przyłącza sięgały . Stwierdzam fakt że w Boschu musiałem przedłużać . Co do instrukcj napisałem do producenta o przesłanie w formie elektronicznej a technika będę wołał jak coś się stanie na gwarancji . Dzięki za radę ( potrzebowałem jej przed zakupem ) o panice ale to Ty panikujesz – pewnie jesteś w jakiś sposób związany z tą marką . Wiem że wybrałem dobry model jednak nie zawdzięczam tego Tobie tylko internetowi i kilku nieprzespanym nockom .

Pralka śmiga aż miło . Ten dzwoneczek na zakończenie prania jest super . Mała rzecz a jakże przydatna .
    Teraz jestem pewien że 7kg to nie jest za dużo . Wcześniej czasami nie wchodziło i zostawało na potem – czasami za tydzień . Przy dużym bębnie nie ma problemu i uważam to za wielki plus . Na zdjęciu chyba najważniejsze dane
    pralka Bosch - 5.5 kg czy 7 kg bis
  • Poziom 19  
    Coś strasznie długo nie możesz zdecydować się z tą pralką. Pisałem Ci 7kg... Lepiej nikt Ci nie doradzi. Zamykam. :)
  • Poziom 15  
    Pozdrawiam .