Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Wildfire S - Oczekiwanie na połączenie nie działa.

02 Sie 2013 11:39 840 2
  • Poziom 28  
    U mnie zdarza się, że jak dzwonię pod pewne numery, to na tle muzyki słyszę tekst "Numer aktualnie jest zajęcy, aby uzyskać połączenie, pozostań na linii", potem coś po angielsku, następnie zwykły sygnał. Myślę sobie, że ta osoba rozmawia, ja muszę cierpliwie poczekać, ale stoję w kolejce do rozmowy i jak ją zakończy, to natychmiast podejmie rozmowę ze mną zanim ktoś inny do tej drugiej osoby zadzwoni.

Okazuje się, że coś tu jest nie tak, bo po kilku sekundach połączenie jest przerywane. Mój telefon to HTC Wildfire S w sieci Orange na abonament, nie wiem, w jakiej sieci jest ta druga osoba, numer rozpoczyna się od 609, ale i tak numery można przenosić, więc to nie jest pewne.

W jakiej sieci jest taka usługa, bo tylko przy dzwonieniu do dwóch osób tak jest, ale nigdy nie miałem sytuacji, w której połączenie było utrzymane aż do zakończenia trwającej rozmowy przez tamtą osobę. Czy przyczyna jest po mojej stronie, czy po stronie tamtej osoby? Ta druga osoba prawdopodobnie ma Nokię E51 lub E52.
  • Poziom 25  
    Możliwe, że ta druga osoba odrzuca Twoje połączenie, bo wkurza ją pikanie informujące o drugiej rozmowie, a wie, że zbyt szybko nie odbierze.
  • Poziom 14  
    Temporyzacja zrzuca nieodebrane połączenie oczekujące po 30 sekundach. Wrzucana jest zajętość, albo - jeśli ustawione jest przekierowanie w przypadku zajętości (np. na pocztę głosową) - to jest ono realizowane.