Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ESL 46010 elektrolux - Zmywarka ESL 46010 nie suszy

rybas 02 Sie 2013 14:23 3288 3
  • #1 02 Sie 2013 14:23
    rybas
    Poziom 9  

Witam,

Zmywarka ESL 46010 nie włącza programu suszenia. Na wyświetlaczu nie ma żadnego kodu błędu. Program przechodzi cały lecz nie suszy. Wodę podczas zmywania podgrzewa, ale chyba nie do takiej temperatury jak potrzeba bo tabletka niby się rozpuszcza ale dużo jest białego proszku w środku. Co może być przyczyną takiej pracy zmywarki ?

0 3
  • #2 04 Sie 2013 02:12
    peter falk
    Specjalista AGD

rybas napisał:
    Program przechodzi cały

Jaki?? Który? Konkrety mile widziane.
    rybas napisał:
    Wodę podczas zmywania podgrzewa, ale chyba nie do takiej temperatury

Znaczy do jakiej?? Zmierz coś. Określ. Zrób coś!
    rybas napisał:
    dużo jest białego proszku

To brzmi dwuznacznie. Konkrety. Jaki środek?? Czego?
    rybas napisał:
    lecz nie suszy

To jest zmywarka, a nie suszarka do naczyń.

0
  • #3 04 Sie 2013 11:41
    rybas
    Poziom 9  

Witam,

Programy przechodzi całe tzn. nie zatrzymuje się, pobiera, wypuszcza wodę, nie wyskakuje żaden błąd n wyświetlaczu.

Wodę podgrzewa ale nie wiem do ilu stopni bo nie mam jak zmierzyć ale to nie jest 65-70 stopni bo naczynia są nie domyte chodzi o ten najdłuższy program i program auto intensywny. Tabletka jako tabletka się rozpuszcza ale nie do końca więc woda nie ma wysokiej temperatury.
    Po myciu naczynia są mokre woda stoi w zmywarce, wygląda tak jakby wypłukała w zimnej wodzie i to koniec bez podgrzania do suszenia, zawsze było słychać że suszy i był para teraz nie ma.
    Podczas zmywania jak otworzę to woda jest ciepła tzn. że coś tam podgrzewa ale nie gorąca tak jak było kiedyś.
    Dostatecznie wyjaśniłem ?

0