Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

netbook goclever -po uruchomieniu pulpit jest w kolorze negatywu (jak klisza)

02 Sie 2013 16:37 1455 9
  • Poziom 6  
    netbook goclever model I102,po uruchomieniu kolor pulpitu czy strony internetowej jest czarny, a napisy żółte, zdjęcia takie jak klisza w aparacie. Jak to zmienic? pomozcie
  • Poziom 17  
    Pokombinuj w opcjach dla programistow.
    Z tego co pamietam tam sa takie cuda ktore idzie wlaczyc.
  • Poziom 14  
    Jaki tam system jest? Poszukaj w opcjach dostępności.
  • Poziom 6  
    android

Dodano po 1 [minuty]:

kurcze przegądałam opcje, ale nic konkretnego nie znalazlam...
  • Poziom 29  
    Jak wygląda obraz na wyjściu HDMI?
  • Poziom 14  
    Jaka wersja systemu? Byś powiedział do razu to bym Ci poszukał..
    @edit:
    Na niektórych kernelach kilkukrotne wciśnięcie klawisza home przełącza na tryb negatywowy i z powrotem. Spróbuj.

@edit:
    Najdebilniejsze rozwiązanie na jakie kiedykolwiek wpadłem: zainstaluj sobie jakiś program do negatywowania wyświetlacza i.. znegatywuj negatyw :D Ale z tego co piszą może to być też wina wirusów.
  • Poziom 6  
    właśnie netbook wrócił z naprawy w takim stanie... mam androida wgranego, a na pulpicie pojawił się airis (gosc wspominał, że wczesniej niby jakiś system chinski byl, a teraz włoski wgrał czy cos w tym stylu;|)
  • Poziom 14  
    Więc reklamuj naprawę, ich problem. Netbook powinien wrócić sprawny. Niestety serwis goclever coś niedoumiany jest, mój tablet wrócił w gorszym stanie niż pojechał do nich..
  • Poziom 6  
    właśnie jakbym wiedziała to bym w ogóle nie kupowała netbooka... ale teraz jak już go mam ( w sumie moja mama) to pasuje jakoś ogarnąć żeby chodził. Myślałam o reklamacji, ale stwierdziłam, że może to przez jakąś głupote mam taką kolorystykę i sama sobie poradzę z tym problemem... chyba jednak przeliczyłam się z moimi możliwościami...
  • Poziom 14  
    Zanim zareklamujesz zadzwoń bezpośrednio do serwisu, może podpowiedzą. Jeśli nie, to wysyłaj bez obaw.