Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung U800 - Hasło na telefon - odblkowanie/wyłączenie

Damian7129 02 Aug 2013 17:15 2793 4
    Damian7129
    Level 16  
    Witam.
    Mam mały problem, nie potrafię się uporać ze zdjęciem hasła z w.w. telefonu.
    Bawił się nim siostrzeniec i w jakiś cudowny sposób założył ogólne hasło i go nie pamięta.
    Telefon zaraz przy włączeniu prosi o hasło, próbowałem w tym momencie wpisywać stadardowe (00000000) oraz kod hard reset *2767*3855# lecz nie wchodzi.
    Na pewnej stronie znalazłem solucję tej treści:

Quote:
    " switch the phone off,
    press 9 + POwer on(the phone will be in flash mode)
    attach to PC
    choose in the program DUAL cable, in MODEM field, choose the COMPORT belonging to the SAMSUNG CDMA MODEM(you can see it through Configuration/system)
    choose platform new 3G an press unlock "

Korzystając z niej włączyłem telefon w podanym trybie, wyświetlił się napis "DOWNLOAD" i zainstalowały się sterowniki "samsung modem" lecz nie rozumiem dalej "choose in the program DUAL cable, in MODEM field, choose the COMPORT belonging to the SAMSUNG CDMA MODEM" w jakim programie ?

Proszę o pomoc.
    krzywaj
    Level 25  
    To jest opis do jakiegoś boxa, żeby boxem mu wyzerować kod. Coś takiego zrobisz w serwisie za jakąś niewysoką kwotę.
    Samodzielnie w domu możesz najwyżej wgrać soft jakimś downlaoderem i dzięki temu nie będzie kodu, ale nie będzie też danych które były na fonie, a i tego nie jestem pewien w 100% czy można to domowymi metodami.
    Damian7129
    Level 16  
    Właśnie wgrałem soft'a Multiloaderem i kod zniknął, a dane nie były jakieś strasznie wartościowe.
    Próbowałem tez podziałać coś przy sim-lock'u ale marne widoki na to aby go zdjąć.
    krzywaj
    Level 25  
    Boxem pójdzie bez większego problemu w serwisie za jakieś 20 zł. Samodzielnie to strony typu simlock.pl lub simlock24.pl Koszt około 70 zł.
    Damian7129
    Level 16  
    Zacząłem coś czytać o HWK itd.. Ale nie będę się w to bawił, i tak używam Orange a soft'a sobie wgrałem nie-brandowanego :)
    W sumie temat wyczerpany.