Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SB X-Fi Titanium Fatality Pro - jak zgrać dźwięk Dolby Digital 5.1 na komputer?

03 Sie 2013 16:48 1485 6
 • Poziom 14  
  Witam mam taki problem posiadam tuner z kablówki model to: EVIO ADB-2840C(N) i poprzez złącze usb nagrałem na pamięć przenośną film w z tv w wersji dźwiękowej Dolby Digital. Teraz chciałbym ten dźwięk nagrać w takiej samej postaci na komputer posiadam kartę dźwiękową w komputerze firmy Creative a model to: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatality Pro, kod producenta to 70SB088600000 posiada ta karta optyczne wejście i wyjście tuner z kablówki też posiada wyjście optyczne. Pytanie teraz za 100 punktów czy jak kablem optycznym połączę tuner i komputer poprzez kartę dźwiękową wyżej opisaną i będę chciał nagrać sam dźwięk w postaci Dolby Digital czy będzie taka opcja czy nic z tego niestety oraz dlaczego po nagraniu i odtworzeniu z pamięci USB o pojemności 32GB nie zawsze ale jest tak że albo na ułamek sekundy zanika głos lub zacina się obraz?
  Czyżby tak sądzę nie wyrabiał pendrive i nie nadążał podczas nagrywania i stąd te problemy wynikają potem podczas odtwarzania nagranego materiału bo nie zawsze tak jest ale 60% niestety takie problemy wynikają przy odtwarzaniu jak już wspominałem.
  Jeśli byłaby to jakim programem mogę tego dokonać, będę wdzięczny za pomoc.
 • Poziom 1  
 • Poziom 14  
  Tak tylko gdy po włożeniu go w gniazdo usb w tunerze pierwszy raz rzecz jasna poprosił abym go sformatował aby była możliwość nagrywania czegokolwiek na nim poprzez złącze usb.Gdy to zrobiłem owszem można nagrywać na niego lecz niestety po włożeniu go w jakiekolwiek gniazdo usb komputera nic nie widzi na nim i prosi o sformatowanie go aby był widoczny na komputerze i opcja jego używania na nim niestety i tak w kółko.Więc co radzisz aby pozbyć się tego problemu hmmm.....???
 • Poziom 1  
 • Poziom 14  
  Nagrywarkę posiadam stacjonarną firmy Panasonic model DMR-E65 i co się orientuję to ma tylko możliwość nagrywania dźwięku stereofonicznego niestety.
  Możesz mi podpowiedzieć jaka jest opcja aby można było to sprawdzić jaki format jest nagrywany na pendrive podłączony do gniazda usb poprzez ten tuner hmmm...???
 • Poziom 1  
 • Poziom 14  
  OK dzięki za info.