Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przerobienie telefonu samsung galaxy S na aparat

NapalonyMurzyn 04 Aug 2013 07:42 1425 4
 • #1
  NapalonyMurzyn
  Level 9  
  Witam, ostatnio pękł mi wyświetlacz w telefonie, lecz patrząc na pozostałe funkcje jest sprawy. Telefon posiada bardzo dobry aparat/ kamerę i chciałbym ją "wyciągnąć" z tego telefonu. Otóż chciałbym przerobić ten "złom" na aparat/kamerę, na początek chciałbym się dowiedzieć, czy jest to możliwe, a jeśli tak, to w jaki sposób mógł bym mógł to zrobić? Na te przeróbki mogę wydać do 100zł, oczywiście jeśli będzie taka potrzeba? Przypominam, że telefon to Samsung Galaxy S.
 • #3
  NapalonyMurzyn
  Level 9  
  Wyświetlacz nie kosztuje 100zł tylko od 420zł do 500zł. Wystarczy mi najprostsze użycie aparatu i nie chcę wywalać flaków z tego "telefonu", tylko chcę coś czym mógł bym się komunikować z aparatem iż wyświetlacz jest nie sprawny. Mogę nawet używać do tego laptopa, to nie jest problem.
 • #4
  AB47
  Level 27  
  Użycie aparatu nie jest możliwe bez telefonu. Jeśli masz odpowiednią wiedzę programistyczną to możesz napisać sobie napisać program do korzystania z tego telefonu za pośrednictwem laptopa (były kiedyś takie programy do telefonów z windowsem). Niestety o ile dobrze kojarzę to nie ma takiego programu dla androida (mimo to mogę się mylić, nie śledzę tego na bierząco).
 • #5
  NapalonyMurzyn
  Level 9  
  Informatyk akurat ze mnie żaden. Używałem kiedyś programu który pozwalał mi sterować telefonem z laptopa, tylko że do podpięcia telefonu do komputera potrzebował bym wybrać rodzaj podłączenia na samym ekranie, co jest nie możliwe. Przy okazji chciałbym się dowiedzieć czy byłoby możliwe użycie jakiegoś innego, tańszego wyświetlacza, lub czegoś żeby remotować ten ekran. Jak już mówiłem jedyne co jest niesprawne i mnie uziemia to wyświetlacz.

  Jeśli może to jakoś pomóc to telefon ma wgranego speed moda i Voodoo.