Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bardzo wolno sie wczytuja ikony

04 Sie 2013 13:02 1815 6
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich bardzo serdecznie mam pewien problem otóż z 3 dni temu zainstalowałem sobie dwa programy:
    -PC TuneUp
    -PC Tools
    I zrobiłem wszystko w kompie.Wszystko ładnie pięknie, ale do czasu otóż długo włączał mi się komputer niewiem z 5 minut i postanowiłem to zmienić.Wiec wyłączyłem programy startowe i wtedy w 2-3 minuty mi się włączał.Ale mi tego było mało i postanowiłem wejść w Start/Panel Sterowania/Konta Użytkowników/Konta Użytkowników/Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników.I kliknąłem w Użyj ekranu powitalnego.Ponieważ myślałem że będzie mi się szybko ładować i restartuje kompa wpisuje nazwę użytkownika i czekam teraz z 4-5 minut na załadowanie ikon itp proszę pomóżcie, a i jeszcze dodam że już wyłączyłem to Użyj ekranu powitalnego i nie muszę już wpisywać

Z Góry Dziękuje

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]
  • Poziom 10  
    Ale mam problem ponieważ nie mam tego local settings w folderze User
  • Poziom 10  
    A jak to włączyć ??
  • Poziom 10  
    ok mam już te foldery zaraz napisze czy pomogło

Dodano po 1 [minuty]:

a można dostać to po polsku albo coś jaśniej o tych ikonach ???

Dodano po 13 [minuty]:

ok sprawa rozwiązana zamykam