Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Edifier C2 Plus vs Genius sp-hf1800a

Gonzales7 04 Sie 2013 14:25 735 0
  • #1 04 Sie 2013 14:25
    Gonzales7
    Poziom 6  

Witajcie.
    Zastanawiam się nad kupnem głośników pod pc. Początkowo grałyby one ze zintegrowaną kartą dźwiękową, w przyszłości możliwe również kupno czegoś lepszego. Trochę przeglądałem neta w tej sprawie i drogą eliminacji doszedłem do pojedynku między tymi Edifierami i Geniusami. O tych pierwszych nie wiele można znaleźć, jednak wszystkie znalezione opinie były pozytywne. Dźwięk podobno dobry, sub nie dudni, jest spory i schodzi nisko. To mi się podoba, jednak nie wiem jak z jego dynamiką, czy jest on wystarczająco szybki? Słucham głównie muzyki trance, i nie lubię kiedy bas zamula i zlewa się. Czy ktoś miał do czynienia z tymi głośnikami i mógłby się wypowiedzieć? Jeżeli chodzi o Geniusy, to są one sporo tańsze, ale obawiam się o 2 rzeczy. Po pierwsze, nie wiem czy ilość niskich tonów jest wystarczająca, nie chcę aby bas dudnił i zagłuszał, ale lubię też dość mocne uderzenie. Drugą sprawą jest to, że mam nie wiele miejsca i głośniki stałyby jakieś 5cm od ściany.. a słyszałem. że najlepiej odsunąć je na 30cm, co dla mnie nie wchodzi w grę. Czy to byłby jakiś problem? Wiem, że są zestawy typu MC-MHF60U albo MC-SHF56U, ale te pierwsze mają wyłącznik i regulacje z tyłu, a te drugie są trochę za szerokie, co je dyskwalifikuje.

0 0