Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative A520 - Sposród 5 głośników grają tylko przednie

04 Sie 2013 19:39 1269 3
  • Poziom 7  
    Witam!
    Na wstępie chcę powiedzieć, że przejrzałem masę forum i nie znalazłem odpowiedzi
    Jak w temacie podałem mam problem z głośnikami komputerowymi 5.1. Posiadam kartę dźwiękową ITEC USB71AA. Na samym początku wszystkie głośniki grały jak należy. Jednak w pewnym momencie głośniki tylne, centralny i lekko sub przestały grać. Wygląda to tak jakby z 3 kabli które podłączyłem do karty dźwiękowej funkcjonowałby tylko 1 kabel (front), a pozostałe dwa nie ( rear, central/subwoofer). Posiadam windows 8.
  • Moderator Akustyka
    A co odtwarzasz? Nie jest to przypadkiem sygnał stereo?
  • Poziom 7  
    Raczej nie, bo to co było odtwarzane wcześniej na wszystkich głośnikach teraz leci tylko na tych przednich. Odtwarzam to w Windows Media Player. W zasadzie wszytko działa na tych przednich, bo sprawdzałem też filmy. W menadżerze karty dźwiękowej włączyłem funkcje echa i wtedy było słychać pogłos w tylnych głośnikach.
  • Poziom 7  
    Chciałbym dodać jeszcze do tego, że urządzenie wykrywa usb2.0 jako 3.0 i pojawia się komunikat, że jest to za stare urządzenie na 3.0. W momencie gdy podłącze pod usb 3.0 wykrywa nierozpoznany błąd