Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ile może potrwać przywracanie systemu Windows 8?

ja_890 04 Aug 2013 23:07 35547 4
    ja_890
    Level 9  
    Za pierwszym razem, gdy chciałem przywrócić trwało to ok. 0,5 godziny, jednak ostatecznie nic nie przywróciło, a po ponownym uruchomieniu wyskoczył komunikat, że niestety przywracanie nie powiodło się i że może to być wina antywirusa? Czy rzeczywiście to jego wina i czy odinstalowanie go przed odzyskiwaniem systemu pomoże?
    Jednak wracając do sedna, ile to może potrwać? Na dysku jest zajęte 76GB pamięci. Punkt przywracania systemu - tydzień temu! Proszę o pomoc!
    Januszf777
    Level 27  
    Witaj.
    Jeszcze jedno pytanie, czy chodzi o przywracanie systemu z jakiegoś zapisanego punktu czy pełen Restore System? Masz partycję Recovery? Szklanych kul nikt tu nie posiada.
    ja_890
    Level 9  
    DriverMSG wrote:
    Pytanie dla www.wróżka.pl. Nikt nie udzieli odpowiedzi na to pytanie, nie znając specyfikacji komputera.
    Można przyjąć, że przywracanie powinno trwać od 10 minut, do kilku godzin.

Specyfikacja:
    Procesor - Intel Core i5 3210M 2,5 GHz (3,1 GHz Trubo)
    Pamięć RAM - 6 GB DDR3 1600MHz
    Karta graficzna - Intel HD Graphics 4000 i AMD Radeon HD 7670M
    System - Windows 8 (64 bit)

Nie wiem co jeszcze podać, jeśli za mało, to dopisz czego zabrakło

Dodano po 1 [minuty]:

Januszf777 wrote:
    Witaj.
    Jeszcze jedno pytanie, czy chodzi o przywracanie systemu z jakiegoś zapisanego punktu czy pełen Restore System? Masz partycję Recovery? Szklanych kul nikt tu nie posiada.

Ja posiadam :D ale spoko, przywracanie z zapisanego punktu, jak podałem - ounk sprzed tygodnia! Mam partycję Recovery, ale co to ma do rzeczy, przywracanie będzie z narzędzie ODZYSKAJ
    Robert B
    Level 43  
    ja_890 wrote:
    Nie wiem co jeszcze podać

SMART dysku:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1467175.html
    Oraz markę i model zasilacza lub zdjęcie jego nalepki.