Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie DIGITAL 4100/GLOBO

09 Mar 2005 11:07 5066 4
  • Poziom 39  
    Raczej nie znalazłem na różnych forach odpowiedzi więc zakładam temat. Tuner DIGITAL 4100 (GLOBO). Loader 1.07. Według info z dvhk próbuję upgradować. Program UPGRADE tools 1.07 pod WIN XP, WIN 2000, WIN 98 nie nawiązuje komunikacji z tunerem. Moim zdaniem ustawienia portu i kabel nullmodem w porządku. W zalezności od sytuacji tuner albo oczekuje na połączenie czyli nie włącza się do pracy normalnej lub zwyczajnie włącza się (program). Według sprzedawcu tuner sprawedzany i modyfikowana lista programów. Jak na razie nie zepsułem tunera. Czy ktoś ma doświadczenia w tej sprawie i może udzielić podpowiedzi?
  • Poziom 19  
    zapewne strone tomiego przeglądałeś....tam jest dokładny opis programowania twojego tunerka ale z loaderem 1.06....
    Proces programowania według jego zdania jest znacznie inny przy 1.07...
    Na swojej stronie obiecuje już wkrótce pełny opis
  • Poziom 39  
    Do Max_Maximus. Tą stronę znam na pamięć. Jak się wczytasz i poszukasz to da się wykombinować że jest sposób na 1.07. Problem tylko, że nie działa. Mianowicie 7 marca uzupełnił informacje. Ale dziękuje za sugestie bowiem któraś z nich może przynieść sukces.
  • Poziom 27  
    W tym tunerku kabel MUSI posiadać połączenie pin5 z obudową wtyczki. Inaczej tunerek troche pogada z kompem i nie nawiąże poł.
  • Poziom 39  
    Z tym pinem 5 to jest prawda. Nie mogłem uwierzyć, ale kiedy wziąłem się do badania złącz potwierdza się. Już załadowałem oprogramowanie. Dziękuję. Tym samym temat zamknięty.
    Mam tylko problem komu podziękować za poradę bowiem korzystałem z innego forum gdzie też uzyskałem taką radę. W międzyczasie radzono inne ciekawe ale nieskuteczne pomysły. Najważniejsze aby wyciągnąć wnioski.