Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Batertech INV 21-36 - Podłączenie modułu awaryjnego i statecznika elektroniczneg

05 Sie 2013 13:12 6447 5
  • Poziom 14  
    Witam. Proszę o pomoc w połączeniu modułu awaryjnego Batertech INV 21 36 ze statecznikiem Helvar EL2x36ngn

Z góry dziękuję

Batertech INV 21-36 - Podłączenie modułu awaryjnego i statecznika elektroniczneg Batertech INV 21-36 - Podłączenie modułu awaryjnego i statecznika elektroniczneg
  • Poziom 26  
    O ile dobrze widzę , to na schemacie od modułu widać że przystosowany jest on do współpracy ze statecznikiem elektromagnetycznym , natomiast ten Helvar to statecznik elektroniczny
  • Poziom 14  
    Właśnie!
    Dlatego proszę o pomoc
    Batertech produkuje nowsze wersje modułów awaryjnych, które współpracują zarówno ze statecznikami magn. jak i elektronicznymi. INV 21 36 teoretycznie nie działa z magnetycznymi, ale może ktoś znajdzie rozwiązanie.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    mas444 napisał:
    INV 21 36 teoretycznie nie działa z magnetycznymi, ale może ktoś znajdzie rozwiązanie.

Ok, ostatnio trafiła mi sie okazja naprawy ( czyt. wymiany modułów) ośw. awaryjnego .Co prawda moduły nie były Batertech-a , ale miały ulotke ze schematami .

Jutro poszukam i jeśli mi sie nie z utylizowały to ją wkleję.

edit and61

zgodnie z zapowiedzią wklejam obiecane schematy
    tak wyglądał schemat "mojego" Batertech-a
    Batertech INV 21-36 - Podłączenie modułu awaryjnego i statecznika elektroniczneg
    oto MZA firmy od tej ulotki na 3 skanie
    a oto zapowiedziane schematy

Dlaczego zamieściłem schematy z obudów : Batertech i Intelight ? Ponieważ jak można to zauważyć różnią sie wyprowadzeniami

Poza tym to że producent podaje że moduły nadają sie do różnych stateczników to w cale nie oznacza że nie zaleca skorzystania ze specjalnego wykonania przeznaczonego tylko dla stateczników elektronicznych.

Mam nadzieje , że trochę pomogłem w problemie ?
  • Poziom 14  
    Właśnie tak. Upomnienie, więc zamykam temat
    Napisałem do producenta. Nie ma możliwości zgrania tych modułów