Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Clio dci - Chęć wymiany pompy i wtryskiwaczy na innego producenta

orzech_michu 05 Aug 2013 14:51 2622 3
    orzech_michu
    Level 10  
    Witam, posiadam Clio II 1.5dci 65km '05r z osprzętem wtryskowym marki Delphi.

Mam uszkodzoną pompę wtryskową, która została zdemontowana i tak sobie to wszystko stoi kilka miesięcy... Muszę coś z tym zrobić wiec mam następujące pytanie:

- czy mogę zakupić pompę bosch-a (bo jest wiele trwalszy) z wtryskiwaczami (np jako komplet)ponieważ z delphi nie chcę mieć więcej do czynienia;

- co musiałbym dodatkowo do tego nabyć, aby auto jeździło (np. inny komputer)

Proszę o odpowiedzi jak i również inne pomysły (chcę mieć sprawny pojazd a juz kilka razy miałem problemy z tym układem w tym pojeździe wiec jestem trochę bardzo zdegustowany propozycjami mechaników amatorów...)
    zun
    Level 12  
    Nie realne . Pompa , wtryski , możliwe , że rail , komputer a co za tym idzie immo , może do tego stacyjka ..... wiązka .... ktoś kto to ogarnie ? Przyblizony koszt przekroczy wartość samochodu ;) ;
    Peniek
    Level 2  
    Realne, lecz nie opłacalne.
    Pompa, wtryski + częsci układu paliwowego, komputer + uch, wiązka silnika, większość czujników.
    jokerro
    Level 34  
    Jak stoi juz klika miesiecy to mi sie kojarzy z jednym dlaczego tak dlugo.
    Zrob to co koledzy pisza czyli napraw stary uklad paliwowy.
    Wtryski wyrobisz sie w 1500zł,pompa tez i masz 3 kafle az miło.mowie tu o zrobieniu w dobrym warsztacie.Firma Krzoki zrobia ci wszystko za 1000-1500(czyli rozbiora i zloza)