Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MEDION X9613 - sterownik dla sideshow device

05 Sie 2013 15:10 1980 18
  • Poziom 10  
    Witajcie
    w MEDION X9613 musiałem przeinstalować system.
    ściągnąłem wszystkie sterowniki od producenta, część znalazłem nowszych.
    Niestety nadal nie mam sterownika do ekranu sideshow.
    Czy te urządzenia wymagają oddzielnych sterowników czy też jakiegoś oprogramowania Microsoft? typu SDK albo Net.Framework?
  • Poziom 27  
    Podaj identyfikator urządzenia :idea:
  • Poziom 10  
    MSN : 10015023
  • Poziom 21  
    Podaj system jaki instalujesz.
    Identyfikator urządzenia powinien wyglądać tak: PCI\VEN_00000&DEV_0000&SUBSYS_00000000&REV_00\0&0000
  • Poziom 10  
    cos takiego?

USB\VID_04F2&PID_B18F&REV_0100&MI_00
    USB\VID_04F2&PID_B18F&MI_00

Dodano po 34 [minuty]:

zapomniałem o systemie : Windows 7 Ultimate
  • Poziom 10  
    Niestety ale kamerka to nie jest.
    mam na pokładzie kamerę i ona już została znaleziona przez system i zainstalowana.
    Sideshow to dodatkowy wyświetlacz na którym można wyświetlać gadżety i inne informacje. Wyświetlane są one również gdy komputer jest uśpiony. Oparte jest to o pakiety programowe Microsoftu.
    Spróbuje zainstalować te pakiety, może będzie w nich jakiś sterownik - w co wątpie.
  • Poziom 27  
    [quote="maxkorzen"]Niestety ale kamerka to nie jest.
    mam na pokładzie kamerę i ona już została znaleziona przez system i zainstalowana.
    Sideshow to dodatkowy wyświetlacz na którym można wyświetlać gadżety i inne informacje. Wyświetlane są one również gdy komputer jest uśpiony. Oparte jest to o pakiety programowe Microsoftu.
    Spróbuje zainstalować te pakiety, może będzie w nich jakiś sterownik - w co wątpie.[/quote

To wygląda mi w takim przypadku na jakąś aplikację :idea:
  • Poziom 10  
    Co rozumiesz przez słowa :
    to wygląda mi na jakąś aplikację.
    ?
  • Poziom 27  
    maxkorzen napisał:
    Co rozumiesz przez słowa :
    to wygląda mi na jakąś aplikację.
    ?

Zajrzyj do menadżera urządzeń zobacz czy masz jakieś wykrzykniki znaki zapytania :idea: :idea:
  • Poziom 2  
    Witam i podaję sterowniki i aplikacje niezbędne do instalacji sideshow na komputerze medion akoya x9613 (windows 7 home x64)
    W razie pytań/wątpliwości służę pomocą.
  • Poziom 8  
    Witam mam ten sam problem co kolega z SideShow Medion x9613 AIO jak wlaczyc slideshow ?ekran nie swieci nic te sterowniki rowniez nie dzialaja jeden dziala na slideshow ale jak dodac port com zeby slide show zaczal sie łaczyc?
  • Poziom 8  
    Witam Robie tak jak w instrukcji pobralem paczke to co kolega dał ze sterownikami slode show normalnie bez wykrzyknika ale na port com jest wykrzyknik blad 10 wogole nie lapie tego sterownika co w instrukcji
  • Poziom 8  
    Windows 7 x64 home premium nie da w ogole sie wlaczyc tego urzedzenia jak wlaczam przycisk slideshow w panelu sterowania mam slideshoe ow ale nie mozna zaznaczyc co ma pokazywac na lcd :)
  • Poziom 2  
    Drodzy Koledzy,
    Wraz z najlepszymi Życzeniami Noworocznymi przesyłam w załączeniu paczkę z niezbędnymi do uruchomienia Windows Sideshow w OS Windows 7x64 aplikacjami. Dla kolegi, który skarżył się na niemożliwość uruchomienia portu mam następujące rady:
    1. Proszę pamiętać o tym, że najpierw instalujemy niezbędne oprogramowanie (gpedit, windows sideshow managed runtime, feed viewer gadget)a instalowanie sterowników jest możliwe jedynie po uprzednim fizycznym włączeniu sideshow ( na ruchomym panelu pod ekranem włączamy dotykiem palca przycisk oznaczony jako prostokąt przecięty literą S). Po pomyślnym zainstalowaniu sterowników i oprogramowania możemy uruchomić np. aplikację 'System Health', dołączoną do folderu 'Aplikacje'. Jednak większość oprogramowania użytkowego dla Sideshow będziemy pobierali z kanałów RSS .
    2. Instalowanie sterowników odbywa się ręcznie, np. z dołączonego do mojego postu sprzed 3 lat folderu 'Sideshow drivers'.
    Na wszelki wypadek jeszcze raz załączam sterowniki dla Windows 7x64.
    3. Dla porządku informuję ponadto, że Microsoft zakończył rozwijanie i wspieranie Sideshow. Aktualnie brak sterowników dla dla Windows 10.
    Wszystkich raz jeszcze serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w 2017 roku.

Dodano po 1 [minuty]:

Drodzy Koledzy,
    Wraz z najlepszymi Życzeniami Noworocznymi przesyłam w załączeniu paczkę z niezbędnymi do uruchomienia Windows Sideshow w OS Windows 7x64 aplikacjami. Dla kolegi, który skarżył się na niemożliwość uruchomienia portu mam następujące rady:
    1. Proszę pamiętać o tym, że najpierw instalujemy niezbędne oprogramowanie (gpedit, windows sideshow managed runtime, feed viewer gadget)a instalowanie sterowników jest możliwe jedynie po uprzednim fizycznym włączeniu sideshow ( na ruchomym panelu pod ekranem włączamy dotykiem palca przycisk oznaczony jako prostokąt przecięty literą S). Po pomyślnym zainstalowaniu sterowników i oprogramowania możemy uruchomić np. aplikację 'System Health', dołączoną do folderu 'Aplikacje'. Jednak większość oprogramowania użytkowego dla Sideshow będziemy pobierali z kanałów RSS .
    2. Instalowanie sterowników odbywa się ręcznie, np. z dołączonego do mojego postu sprzed 3 lat folderu 'Sideshow drivers'.
    Na wszelki wypadek jeszcze raz załączam sterowniki dla Windows 7x64.
    3. Dla porządku informuję ponadto, że Microsoft zakończył rozwijanie i wspieranie Sideshow. Aktualnie brak sterowników dla dla Windows 10.
    Wszystkich raz jeszcze serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w 2017 roku.

Dodano po 1 [godziny] 41 [minuty]:

Witam ponownie i dosyłam brakujące załączniki
    Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Działa dzieki wielkie dobrze opisales :D Pozdrawiam