Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Domofon do złożenia. Jak ma działać ten układ? Czy to jest tylko element?

09 Mar 2005 11:33 1007 4
  • Poziom 17  
    Witam-mam taki problemik-Musze złożyć ( na zalicznie) jakiś prosty domofon i zastanawiam się nad układem ze stronki http://www.jabel.com.pl/j_zest/j_014s.htm Niestety opis tego układu jest tak ogólny ze nie wiem jak ma to działać i czy to jest już cały układ domofonu czy tylko jego element. Zastanawiam się nad komunikacją pomiędzy rozmawiającymi-czy to mają być dwa głośniczni pełniące funkcję raz mikrofonu raz słuchawki czy każdy będzie miał mikrofon i słuchawkę....Jak ktoś zna ten układzik lub ma może jego opis to proszę o zabranie głosu...z góry dziękuję za pomoc .
  • Poziom 24  
    schemat i dokładny opis działania dostaniesz wraz z kitem :) W niktórych sklepach ele. jest segregator w którym jest schemat i opis żeby zapoznać sie z układem przed zakupem.

pozdrawiam tyktyk
  • Poziom 17  
    wiem że można go zdobyć...i w sklepie go czytałem ale to jest tak ogólnie napisane że bardziej przypominało mi to literaturę piękną a nie opis układu...poprosiłem o pomoc w interpretacji pracowników sklepu ale jak oni to przeczytali to zwątpili i powiedzieli że nie wiedzą:) ...ps dzięki za zainteresowanie...ja tymczasem dalej czekam na pomoc
  • Poziom 24  
    W sklepie to musisz wiedzić czego chcesz koleś za ladą jest za zwyczaj kucharzem lub ślusarzem często zdażają się też rzeźbiarze :)
    ps. Moim zdaniem będzie to okrojona wersja domofonu :)
    Pozdrawiam tyktyk
  • Poziom 17  
    domofon złożony...ze swojej strony temat zamykam...