Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki piec dwu-funkcyjny wybrać?

Anna Golińska 05 Sie 2013 18:51 1317 2
  • #1 05 Sie 2013 18:51
    Anna Golińska
    Poziom 1  

Witam.
    Mam dylemat jaki kupić piec dwu-funkcyjny do małego mieszkanka ale wysokiego. Pan który będzie mi go montował mówił, że nie potrzebuje dużej mocy. Zastanawiam się miedzy Vaillantem, Junkersem i Termetem, ale wiadomo ile ludzi, tyle opinii, zależy mi na tym, aby był z zamkniętą komorą spalania, wiadomo, w tych czasach w miarę oszczędny, jak najmniej wadliwy i nie za głośny w czasie pracy. No i najważniejsze, żeby cena była jego warta. Montowany będzie w łazience na ścianie. Panowie proszę o poradę, bo mi ciężko samej zdecydować!
    Dziękuję i pozdrawiam.

0 2
  • #2 06 Sie 2013 08:02
    dzimi
    Moderator

Sprawdź ofertę "De Dietrich"- co prawda troszkę droższy od konkurentów - ale ja sobie zachwalam. Działa bezawaryjnie (około 5lat), cichy, oszczędny.

0
  • #3 06 Sie 2013 23:35
    piotr_boncza
    Poziom 29  

DD jak dla mnie należą do tańszych a tuż obok jest post, w którym ktoś narzeka na DD :). Dużo zależy od warunków pracy kotła. Twoja sytuacja jest dość trudna, bo potrzebujesz niewielkiej mocy i nawet droższy kocioł kondensacyjny o dużej zdolności do modulowania będzie miał ciężko gdy nie będzie większego mrozu. Ile masz pomieszczeń do grzania i jaki to budynek? Może lepiej sprawdzi się grzejnik gazowy i osobno podgrzewacz wody? Masz już projekt i pozwolenie na budowę?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo