Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony ericsson c702 - wyrwane pady gniazda zasilania

Łukasz965 06 Sie 2013 08:25 1104 0
  • Poziom 11  
    Witam.
    Szukałem na forum i znalazłem kilka tematów i dwa schematy ale piszę aby się upewnić. Otóż posiadam sony ericssona c702 w którym są urwane trzy pady od fast portu.
    Sony ericsson c702 - wyrwane pady gniazda zasilania
    Na zdjęciu poglądowym zaznaczyłem pady których nie mam. I teraz moje pytanie jest takie.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1886700.html według schematów umieszczonych w powyższym temacie pierwsze dwa po prawej pady należałoby przyłączyć następująco od prawej, L2410 i L2401, a trzeci od lewej do L2411. Czy dobrze rozpoznałem miejsca połączeń?
    I następne pytanie, za co odpowiadają urwane pady?

Dodano po 10 [minuty]:

Mój błąd pin numer trzy od lewej powinien zostać przyłączony do nóżki znajdującej się po lewej dolnej stronie układu z4203

Dodano po 7 [minuty]:

Natomiast pin serf, czyli drugi od pra3ej powinien iść do układu v2425, a pin trzeci od prawej do l2401. Czy dobrze to rozumiem?
    Mam jeszcze pytanie, czym najlepiej zrobić te połączenia? Cieniutkim pocynowanym przewodem miedzianym, takim z wiązki, ale za pomocą czego, w przypadku układu v2425 będzie najgorzej, gdyż ten układ jest strasznie mały i nie widzę padów. Proszę o szybka odpowiedź, z góry dziękuję :) .

Łukasz.
  • MagBoss