Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ursus c360 - ursus c 360 po remoncie dymi na niebiesko

06 Sie 2013 13:55 15117 7
  • Poziom 1  
    ciagnik jest po kapitalnym remoncie
    nowe komplety nowy wał panewki głowica robiona pompa paliwa wtryskowa po regeneracji nowa pompa olejowa .. problemem jest to ze ciagnik dymi na niebiesko na wolnych obrotach moze przyczyna jest to ze jest dopiero w fazie dotarcia
  • Poziom 34  
    Dym na niebiesko świadczy o spalaniu oleju. Pierścienie zgarniające dobrze założone.Szansa że się ułożą jest ale niewielka.
  • Poziom 25  
    Zrobisz nim te 30Mth to wtedy napisz co się dzieje. Najlepiej ściągnij kolektor wydechowy i zobacz z którego gara dymi najbardziej. Jak się dotrze to i przestanie dymic :D
  • Poziom 8  
    Witam. Kolego mój jak się docierał miał ze 30mth i sobie pykał na wolnych obrotach to nawet rzucał olejem przez tłumnik że był dach zachlapany i przednia szyba. Dopiero mi się ciepło zrobiło. Ale ktoś powiedział że tak powinno być i faktycznie za jakiś czas przestało. Zrobiłem 50 mth wyszłem na wiosne w pole z bronami a z tłumnika niebieski dym jak z parowozu. Podymiła z 10 minut wszystko się unormowało i do dziś jest dobrze. Ma 350mth oleju nie bierze nic. Pozdrawiam.
  • Poziom 29  
    Gdybyś od razu prawidłowo go docierał to olej i dymienie na niebiesko zniknęło by o wiele szybciej. Silnik dociera i układa się w pracy, a nie na postoju i wolnych obrotach.
  • Poziom 7  
    Mój dymił na niebiesko, bo klawiatura na jednym zaworze się popsuła (pękła na pół)
    wystarczyło kupić nową ,dobrze ustawić i problem znikł.
  • Poziom 9  
    I co już wszystko dobrze jak tak to napisz. :)
  • Poziom 10  
    Jak Silnik się dotrze na wolnych musi coś ciągnąć byle nie przesadnie .
    Znajomy tak swojego od razu po remoncie skatował to dymił na czarno 2 lata bez opamiętania . Ale teraz przeszło .