Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG CLX 3175 - brudzi kartki podczas druku i kopiowania

06 Sie 2013 15:50 4347 5
  • Poziom 11  
    Witam, jestem posiadaczem samsunga clx 3175-urz.wielofunkcyjne, od kilku dnia mam problem że strasznie z prawej strony brudzi kartki w większości na żółty kolor, natomiast jeżeli drukuje tylko na czarno po prawej stronie występują delikatne kropeczki, w chwili obecnej jest niski stan tonerów - generalnie już ich brak(ale nadal drukuje) czy wymiana tonerów usunie usterke brudzenia papieru czy jest to problem po stronie bębna z wałkiem ?
    w załaczniku skan wydruku z drukarki
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Mi to wygląda na "przepełniony" bęben.
    W ostateczności jest to wina pasa.
  • Poziom 20  
    deepdj napisał:
    Witam, jestem posiadaczem samsunga clx 3175-urz.wielofunkcyjne, od kilku dnia mam problem że strasznie z prawej strony brudzi kartki w większości na żółty kolor, natomiast jeżeli drukuje tylko na czarno po prawej stronie występują delikatne kropeczki, w chwili obecnej jest niski stan tonerów - generalnie już ich brak(ale nadal drukuje) czy wymiana tonerów usunie usterke brudzenia papieru czy jest to problem po stronie bębna z wałkiem ?
    w załaczniku skan wydruku z drukarki

Kolego a tonery oryginalne czy zamienniki ?
  • Poziom 18  
    czy pas sie regeneruje czy tylko pozostaje wymiana?
  • Poziom 20  
    Jeżeli jest dostępny chip to regeneracja będzie jedynie polegać na przeczipowaniu, ale to pod warunkiem że pas jest w dobrej kondycji.

• Poziom 34  
    Wyjmij bęben, rozkręć delikatnie by go nie uszkodzić, oczyść zawartość z zużytego tonera. Proponuje również dobrze odkurzyć, złożyć i powinno działać.