Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio vw betta passat 2000r cały czas świeci podświetlenie

06 Sie 2013 21:00 3885 10
  • Poziom 8  
    Witam.Kolega ma problem z radyjkiem jak w temacie.Polega on na tym ze po wyłączeniu radia czy to przyciskiem czy kluczykiem cały czas świeci podświetlenie wyświetlacza.Radio funkcjonuje poprawnie po włączeniu.Proszę o odpowiedzi z góry dziękuję!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tak zawsze było? Stało się po samo? Po czymś? Nikt w podłączeniu nie grzebał? Co się dzieje na ISO?
  • Poziom 8  
    Po kupnie auta tak było,auto kupione na zachodzie ,nieraz jeszcze zdarza się że mruga i podświetla się mocniej.W ISO nie patrzyliśmy.
    To czemu zaczynasz diagnozę od końca, by nie rzec dosadniej? Chyba od sprawdzenia podstawowych spraw należałoby zacząć.
  • Poziom 8  
    W tej chwili nie mamy możliwości sprawdzenia ISO a chcieliśmy się coś podpytać co by mogło być przyczyną takiego stanu.Przypuśćmy że ISO jest ok.
    Przypuśćmy, że NAJPIERW trzeba sprawdzić podstawy. A jeśli nawet, to bez demontażu radia się nie obejdzie.
  • Poziom 8  
    Zgadza się miałem cichą nadzieję że choć dowiem się co może być przyczyną takiego zachowania się radioodbiornika żeby wiedzieć w razie czego gdzie szukać ewentualnej usterki po sprawdzeniu podstaw,ale dzięki za zainteresowanie się tematem.Pozdrawiam!
  • Moderator Radia Samochodowe
    Dowiedziałeś się przecież że jest duża szansa że jest coś nieprawidłowo podłączone na kostce ISO, teraz tylko multimetr czy nawet żarówkę i pomyśleć nad tym jak to potrafisz. Jasnowidza na forum nie mamy. :idea:
  • Moderator - Komputery Serwis
    Przerabiałem ten temat w Passacie. Są 2 opcje podłączenia radia w ISO.
    Jedna to że radio przestaje grać po wyjęciu kluczyka ze stacyjki (gaśnie wyświetlacz), minusem jest to iż nie ma podtrzymania pamięci.
    Druga po podłączenie radia w ten sposób iż ma ciągłe podtrzymanie pamięci i gra po wyjęciu kluczyka ze stacyjki (nie gaśnie ekran, można słuchać radia).
    Nie pamiętam dokładnie kolorystyki kabli w kostce ISO jak zamieniałem. Oczywiście jak znajdę (miałem gdzieś zapisane kombinacje połączeń) to podrzucę.
    RADU23 napisał:
    Jedna to że radio przestaje grać po wyjęciu kluczyka ze stacyjki (gaśnie wyświetlacz), minusem jest to iż nie ma podtrzymania pamięci

Co za bzdury piszesz!

RADU23 napisał:
    Nie pamiętam dokładnie kolorystyki kabli w kostce ISO jak zamieniałem.

Wszystko jest opisane na polecanej w dziale stronie.
  • Poziom 10  
    Witam
    Wiem ze minęło trochę czasu od ostatniego wpisu ale chciałem się zapytać o rozwiązanie tego problemu, gdyż mam taki sam problem jak opisywał kolega.