Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Zanussi DWS 4704

09 Mar 2005 15:08 41434 15
  • Poziom 9  
    Co mam sprawdzić , jak naprawić ?
    Zmywarka po włączeniu samoistnie zatrzymuje swoją pracę , w różnych miejscach . Po przesunięciu programatora ręcznie czasami rusza a czasami trzeba wykonać cały obrót by rozpoczęła pracę . [/b]
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Wielkie dzięki , wężyk oczyszczony , ale mam jeszcze jedno pytanie .
    Od wewnętrznej stony "gniazda zasilania "odchodzą 3 przewody : brązowy, niebieski i żółto - zielony z nieznanych mi przyczyn w przewodzie niebieskim na odcinku 5 cm od wtyku zwęgliła się izolacja . Co może być przyczyną i czy trzeba coś z tym zrobić , bo może stanowić zagrożenie?Mam rozłożona zmywarkę więc poprosze o szybkie info .
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Wielkie dzięki .

Dodano po 34 [minuty]:

Ratunku .
    Wszystko zrobione , ale po podłączeniu pojawił się nowy problem . Zmywarka po wypompowaniu wody( programator przesuwa się o jedno cyknięcie ) zaczyna burczeć - odgłos dobiega z drzwi nie z dołu . Pomocy !
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 9  
    OK , na pewno to zrobię .
    Jednakże zastanawia mnie dlaczego po ustawieniu na program B - zmywarka wylewa wodę po czym jej nie nabiera , a do tego gdy przeskoczy programator słychać właśnie ten warkot i nie odskakuje klapka uwalniająca tabletkę ?
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Dzięki za pomoc.
  • Poziom 16  
    jeśli będziesz potrzebował to mam programator do twojej zmywarki, o wiele taniej niż w serwisie Electroluxa :D
  • Poziom 1  
  • Poziom 16  
    skryn napisał:
    :arrow: centi
    Nie pytaj za ile, bo ten programator do niczego Ci się nigdy nie przyda... :D

tu się mylisz , widziałem zwalone programy, zębatki lecą :(
  • Specjalista AGD
    noman1 napisał:
    tu się mylisz , widziałem zwalone programy, zębatki lecą :(

Owszem lecą zębatki, ale jak grzebał w nim amator i źle poskładał.
  • Poziom 16  
    albojak ktoś ostro kręci , szczególnie w lewo , hehehe
  • Poziom 1