Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Partner 2003 2.0 HDI - Zwarcie - awaria części modułów

08 Sie 2013 08:08 2052 2
  • Poziom 9  
    Jak w temacie:
    doszło do zwarcia w pojeździe ciężko ustalić który moduł zawinił, prawdopodobnie dodatkowa instalacja dodatkowego radia, objawy są następujące:
    po uruchomieniu silnika światła mijania włączają się same, bez przekręcania manetki
    nie działają wycieraczki z przodu i z tyłu, spryskiwacze,
    nie działają kierunkowskazy,
    nie działa klakson,
    nie działa centralny zamek - z pilota, w czasie jazdy drzwi blokują się normalnie, można również zamknąć samochód z kluczyka - wtedy również działa centralny,
    światła awaryjne działają jednakże w czasie kiedy są włączone nie słychać charakterystycznego "klikania",
    zegarek jest jest podświetlony ale nie ma cyfr,

Przejrzałem bezpieczniki pod maską i pod kolumną kierownicy, żaden nie wyglądał na przepalony.
    Dysponuje może ktoś dokładnymi schematami bezpieczników? Te dostępne na stronie public.servicebox.peugeot.... nie opisują bezpieczników pod kolumną kierownicy.

Czytałem na forum o "resecie BSI", czy ktoś może przybliżyć ideę oraz instrukcję tak, aby uniknąć kolejnej awarii?

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 9  
    Czy dysponujesz może jakimś czytelnym schematem? Ten dostępny na stronie Peugeota jest niestety w zbyt niskiej rozdzielczości i nie mogę znaleźć tego modułu.