Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna I 1.9DCI. Odpala i szarpie.

infernal1994 08 Sie 2013 15:09 2082 0
    infernal1994
    Poziom 8  
    Witam. Mam problem z renault laguna 1.9DCI 2000r. Problem polega na tym że Auto odpali i jedzie tylko po chwili jazdy auto zacznie szarpać i im dłużej jadę tym mocniej szarpie aż w końcu zgaśnie. Zaświeciła się czerwona kontrolka od silnika. Podłączyłem się komputerem i pokazał błąd. Informacja o ciśnieniu paliwa. Wszedłem w opis błędu i komputer zarejestrował najpierw za wysokie ciśnienie na listwie później zbyt niskie w rezultacie czego rozłączył zawór w pompie. Podmieniany był czujnik ciśnienia na listwie i elektrozawór regulacji ciśnienia. I nadal to samo z tym że po wymianie zaworu szarpała ale delikatniej niż wcześniej. Ale i tak zgasła. Pompa paliwa załącza się po każdym włączeniu stacyjki. Gdy pojechałem na jazdę próbną po wymianie zaworu regulacji ciśnienia zaczęła szarpać i stwierdziłem że wracam bo i tak za chwilę zgaśnie. Wjechałem do garażu i zaczęła falować na obrotach tak jakby brakowało paliwa. Jest możliwość że pompa paliwa przy dłuższej pracy nie daje ciśnienia? Wtryski sprawdzone nie leją. Jakieś pomysły Panowie? Pozdrawiam.